Renkli Kadınlar

Bu Kitapla Anne Adayları Sorularına Cevap Bulacak!

  • 28 Kasım 2017
Bu Kitapla Anne Adayları Sorularına Cevap Bulacak!
Haberi paylaşın...

Ayşe Öner’in yazdığı Doğumun Ruhu adlı kitap anneliğe adım atmak isteyen her kadının kafasındaki soru işaretlerini gidererek , bir ömür sürecek olan tatlı ve telaşlı yolculukta rehberlik yapacak.

 

Değerli bilgi ve tecrübeleri ile anne ve anne adaylarının yoluna ışık tutan Ayşe Öner’in, Doğumun Ruhu adlı kitabı Destek Yayınları’ndan çıktı. Anneliğe adım atmak isteyen her kadının kafasındaki soru işaretlerini giderecek bu kitap, bir ömür sürecek olan tatlı ve telaşlı yolculukta rehberlik yapacak.

Doğumun Ruhu, doğum serüvende annelerin en büyük destekçisi olmayı amaçlarken bebeğiniz gözlerini ilk açtığı andan itibaren yeni dünyaya adaptasyon sürecini hızlandıracak. Hamilelik, doğum ve sonrasında annenin bebekle beraber deneyimleyeceği emzirme, uyku, duyu gelişimi konularını da farkındalıkla geçirmesini sağlayacak.

Ayşe Öner Kimdir?

Hacettepe Üniversitesi Hemşirelik Bölümü mezunu olan Ayşe Öner, kırk yılı aşkındır doğum hemşiresi ve hamile eğitim uzmanı… Hayatını annelere ve anne adaylarına adayan bir rehber.  Doğumun ve bebek bakımının incelikleri konusunda geniş bilgi birikimine sahip Ayşe Öner’in kaleme aldığı bu kitap, hamile kalmaya karar verdikten itibaren başlayan, emzirmeye kadar süren eşsiz bir süreci aydınlatıyor.

 

Arka kapaktan:

Doğumuna sahip çık sevgili anne!

Unuttuğun potansiyelini hatırla, çünkü milyonlarca yıllık genetik kodlarında doğumu

nasıl yapacağın zaten mevcut. Sen daha doğarken doğurmayı biliyordun aslında…

Şimdi sahip olduğun hamilelik, doğum ve annelik güdüsünü yeniden hatırlama

zamanı…

 

 

Bir önceki yazımız olan 6. Sınıfta Çocuğu Olan Annelere: Bu Site ile Çocuğunuz Daha İyi Öğrenecek… başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ