Çiçek Çiçek 16 Aylık Ajanda…

Çiçek Çiçek 16 Aylık Ajanda…
Haberi paylaşın...

Silvia Arsebük’ün kaleme aldığı sürprizlerle dolu Çiçek Çiçek Günlerin Getirdiği  isimli 16 Aylık Ajanda (Eylül 2018- Aralık 2019) Libros Yayınları’ndan çıktı…

Çiçek Çiçek Günlerin Getirdiği adlı 16 Aylık Ajanda, kitabevlerinde yerini aldı.  Silvia Arsebük, kısa bir süre önce aynı yayınevinden çıkan “Dile Gelen Çizgiler” adlı mandala kitabından sonra, geçen sene benzer konseptte “Günlerin Getirdiği 16 aylık ajanda”yı hazırlamıştı. Arsebük yeni ajanda ile ilgili şu bilgileri verdi:


“Bu ajanda ile yalnızca programlarınızı kaydetmeye değil, aynı zamanda kendi dönüşümlerinizi izlemeye, biraz yazıp, biraz çizerek haya kurmaya davet ediyorum sizleri ve bu yıl hep birlikte , bol bol hayal kuralım istiyorum.
Bu ajanda ile bir hayal kutumuz olacak, dolduracağız içini alabildiğince. İçlerinden seçtiklerimiz ise bu yıl için hayal tohumuuz olacak . Her ayın başında bir çalışma yapacağız, önce ekeceğiz, sonra besleyeceğiz, mahsule dönmesini sağlamak olacak amacımız.
Yazacağız, çizeceğiz ve bu çalışmaya her ay farklı bir çiçek de eşlik edecek bizlere… İstedim ki her ay bir çiçek konuşsun bizimle, bazen hikayesini anlatsın, bazen kokusunu hissedelim, bazen rengini sadece, kılavuzu olsun ektiğimiz hayallerin.
Yaşamın döngüsünde gelişimimizi izlerken, gücümüzü fark edelim, bu fark edişe destek olsun ajandamız, çiçeklerin rehberliğinde tanıklık etsin bizlere.
Sonsuz potansiyele sahip olduğumuzu hatırlamak dileğiyle…
Bana eşlik eder misiniz?”

16 Aylık Ajanda Nezih kitabevi gibi seçkin kitapçılarda ve online web satış sitelerinde satışta…

 

Bir önceki yazımız olan Melike Şahin'den Yine Dokunaklı Bir Yolculuk: Tutuşmuş Beraber başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ