Renkli Kadınlar

Oğlak Dolunayı Mesajı Duygularla Mantık Arasında Denge Kurma Zamanı…

Doga Sayginer

Doga Sayginer

Yol gösterilmeye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, yaşadığınız zorluklarla yalnız yüzleşmeniz gerekmediğini söylemek için buradayım. Bana hemen ulaşın ve iyileşmeye başlayın. instagram: astro.cupido
Haberi paylaşın...

Doğa Saygıner, yarın meydana gelecek oğlak dolunayını ve burçlara etkisini yorumladı…

Yarın (24 Haziran Perşembe günü) İstanbul saatine göre saat 21:39’da Oğlak burcunda yaşayacağımız dolunay, yükseleninin de oğlak burcunda olması nedeniyle hepimizin gündemine kariyer, sorumluluklar ve görevlerimiz konularını getirecek. Dolunay, element olarak toprak ve su burçlarının yoğunluğunda gerçekleşeceğinden dişil enerjimiz yüksek olacak.

Konulara daha ılımlı ve yapıcı yaklaşacağımız ve yapıcı ve üretken enerjimizi kolaylıkla yaptığımız işlerde kullanabileceğimiz bir süreçteyiz. Pratiklik ve düzen konularında hepimiz yaşadığımız çevreyi, evimizi, işyerimizdeki çalışma alanımızı yeniden düzenlemek isteyebilir ve belki de aylardır bizi bekleyen  kütüphanedeki kitaplarımızı, aldığımız notları tasnif edebiliriz.

Güneş ve ay karşıtlığında gerçekleşen dolunayda duygularımızı ve hislerimizi yöneten Yengeç’in karşısında oğlak olduğu için duygularımızın ve mantığımızın bir terazinin iki kutbu gibi dengelememiz gerekecek. Bu dolunayda aklımıza gelen katı düşünceleri esnetmeyi, ketumluktan uzak durmayı öğreneceğiz. Oğlak burcu yöneticileri de temsil ettiğinden siyasi liderler, sosyal ve toplumsal konularda önce gelen kişilerde sahnede olacak. Bu dönemde kısa seyahatler ve yakın çevremizle ilgili konularda olumlu etkiler alıp yeni bir kısa eğitime de başlamak için uygun bir zaman.

Yükselen Koç

Kariyer Hayatında Takdirleri Kabul Etme Zamanı

Yükselen Koç lar özellikle 10 Haziran güneş tutulmasında başladıkları işlerin ve projelerin sonuçlarını alabilecekleri bir döneme girdiler. Otorite figürlerinden babalarından, yöneticilerinden destek ve onay alacakları bu süreçte başarıyı kucaklayacaklar.

Yükselen Boğa

Uzun dönem Eğitimler tamamlanabilir 

Yükselen Boğa’ların gündeminde uzun dönemli eğitimlerin başarıyla tamamlanması, uzak seyahatler, sonlanan veya imzası atılan uzun vadeli sözleşmeler ve devam eden hukuksal işlemlerinden sonuç almalar var. Ciddi kararların alınacağı bu süreçte oğlak enerjisiyle atılan imzalar sağlam bir gelişme ve sonlanma ihtimalini kuvvetlendiriyor.

Yükselen İkizler

Ortağınızın Kaynaklarından destek yolda

Maddi streslerine kredi almak veya eşten ya da ortaktan gelecek destekle içinde bulundukları ya da gerçekleşecek krizlerin sonuçlanmasıyla karşılaşacak olan yükselen ikizler bu dönemde korkularıyla yüzleşip bu korkular için kalıcı çözümler gerçekleştirebilecekler.

Yükselen Yengeç

Evlilik Kararı Alabilirsiniz

Ortaklıklar evinde bu dolunayı  yaşayacak olan yengeç burçları yeni bir evlilik kararı alabilirler ortaklıkları ile ilgili kalıcı tutumlar sergileyebilirler.  Konulara daha fazla mantık çerçevesinden yaklaşacakları bu dolunayda yeni bir bebek kararı da gündeme gelebilir bu konuda planlamalar yapılabilir.

Yükselen Aslan

Sağlık Kontrolleri Gündemde

Sağlık konularında özellikle diş, kas, iskelet sistemine özellikle dikkat etmeleri gereken bir dönem. Rutin kontroller yapılmalı ve ihmal edilen sağlık konuları ile ilgilenmeli. Yükselen aslanlar bu dönemde iş ve çalışma hayatında da bazı değişikler yaşayıp bu değişikliklere adapte olmaya çalışacaklar.

Yükselen Başak

Hobileri işe dönüştürme zamanı

Yükselen başaklar bu dönemde mevcut aşk ilişkilerinde evlilik  kararı alabilir, çocukları olan başaklar çocuklarının sorumlulukları ile ilgilenebilir. Sevgili başaklar ilgi duyduğu alanlarda kurslara ve eğitimlere başlayabilir mevcut bir hobilerini de işe dönüştürmek için girişimlerde bulunabilir.

Yükselen Teraziler

Yeni bir ev değişikliği gündemde

Uzun zamandan beri ev değiştirmek isteyen teraziler için uygun bir dönem. Belki de evde ne zamandır bir tadilat, eşya değişikliği yapmak istiyordunuz. Bu dolunay size dikkatinizi evinize çekmek için güzel fırsatlar veriyor. Aile büyükleriniz ile ilgilenebilir onların sorumluluğunu almanız gereken konular gündeminize gelebilir.

 

Yükselen Akrep

Kısa Seyahatler  Gündemde

Yükselen akrepler işle ilgili kısa seyahatlere çıkabilir, kardeşleri ve yakın çevre arkadaş ve akrabalarıyla ilgili konularda aktif rol alabilir. Devam ettikleri eğitimleri bitirebilir, iş ve ticaretle ilgili gündemde olan sözleşmeler imzalanabilir.

Yükselen Yay

Maddi Sorumlulukları alma zamanı

Yükselen yaylar için maddi sorumlulukları alma denk bütçe ile hareket etme zamanı. Maddi manevi kaynaklarını dönüştürerek yeni gelir kapıları açılabileceği gibi beklenmedik harcamalara karşı da dikkatli olunmalı

Yükselen Oğlak

Yatırımların karşılığını alma zamanı

Bu dolunayda sahnede olan yükselen oğlaklar daha fazla sorumluluk almaktan kaçınarak hayatı braz daha yavaş daha sakin yaşamanın çözümlerini aramalı. Dikkatleri üzerine çekecek olan yükselen oğlaklar kendi amaç ve ideallerini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşayacaklar.

Yükselen Kova

Gizli Konular açığa çıkabilir

Toplumsal konulardaki özverili çalışmalarının sonuçlarını alabilir, kendilerini adadıkları gönüllü veya yardım faaliyetlerinin sonuca ulaştığına şahit olabilirsiniz. Kendi iç dünyalarına dönecek olan konular bilinç üstü konularda yeni farkındalıklar yaşayabilir çevrelerinde kendilerinden gizlenen konular açığa çıkabilir.

Yükselen Balık

Çevrenizden Tam Destek

Yükselen balıklar bu dolunayda arkadaşları ve sosyal çevresinden aldığı destekle hayata daha olumlu ve pozitif bakacak, dileklerine kavuşacaklar. Kendilerine çizdikleri idealleri için de yakın çevreden destek alan yükselen balıklar için umutlu günler başlıyor.

Bir önceki yazımız olan Normal Ciltler İçin Maske Tarifleri başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ