Renkli Kadınlar

Göksel, Türk Filmlerinden Şarkılar İle İş Sanat’ta…

Göksel, Türk Filmlerinden Şarkılar İle İş Sanat’ta…
Haberi paylaşın...

Göksel ve Sinema Senfoni Orkestrası, Türk filmlerinin en sevilen şarkılarını 28 Şubat 2018 Çarşamba akşamı saat 20.30’da İş Sanat izleyicileri için seslendirecek.

Yumuşacık sesi, farklı müzik türlerine getirdiği kendine özgü yorumu ve şarkı sözü yazarlığıyla başarılı bir kariyer süren GökselSinema Senfoni Orkestrası eşliğinde Beyaz Perdeden Sahneye Türk Filmlerinden Şarkılar projesi ile İş Sanat sahnesinde. Sabır, Depresyondayım, Kurşuni Renkler, Acıyor gibi şarkılarıyla geniş kitlelerin beğenisini toplayan sanatçı, “Mektubumu Buldun Mu?”, “Hayat Rüya Gibi” albümleriyle de 70’li yılların unutulmaz şarkılarına yeni bir soluk getirmişti. Bu kez eski Türk filmlerinin sevilen şarkılarını seslendireceği konserde Göksel’e Türkiye’nin ve Avrupa’nın ilk film müzikleri orkestrası olan Sinema Senfoni Orkestrası eşlik edecek.

Halit Ergenç’ten Erol Evgin’e, Zuhal Olcay’dan Monica Molina’ya birçok ünlü isimle projeler gerçekleştiren topluluk, yerli ve yabancı film müziklerinden müzikallere uzanan geniş bir repertuvara sahip. İzleyicilere nostaljik bir akşam vadeden konser, 28 Şubat 2018 Çarşamba akşamı saat 20.30’da.

Bir önceki yazımız olan Hafif Uyku'yu Kaçırmayın! başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ