Renkli Kadınlar

Kadın Fotoğrafçıların Gözünden Kadın…

Kadın Fotoğrafçıların Gözünden Kadın…
Haberi paylaşın...

Doktor, çevirmen, turizmci gibi farklı mesleklerden fotoğraf tutkunu 24 kadının fotoğraflarının sergilendiği “Kadın Fotoğrafçıların Gözünden; Kadın” isimli sergi 7 Nisan’a kadar gezilebilir…

Fotoğraf son yıllarda hızla yayılan bir hobi halinde. Her meslekten insan, fotoğraf tutkusu için eğitimlere katılıyor, fotoğraf çekiyor, etkinlikler yapıyor. İşte böyle bir etkinlik de 24 kadının oluşturduğu bir gruptan geldi.

Art Loft Fototrek’in imza attığı projede içlerinde bankacı akademisyen, art direktör, öğretmen, planlamacı, oyuncu, tercüman, bilgisayar programcısı, broker, eczacı, turizmci ve çocuk cerrahı 24 amatör kadın fotoğrafçı, “Kadın Fotoğrafçıların Gözünden; Kadın” isimli karma bir sergi açtı.

İstanbul Gümüşsüyu’nda Art Loft Olympus Galeri’de açılan ve 7 Nisan’a kadar açık olan sergiden elde edilecek gelir, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne (ÇYDD) bağışlanacak.

Sergide fotoğrafları yer alan 24 amatör kadın fotoğrafçıların isimleri:

Ayfer İşbuyuran Tezcan, Ayşe Ateş, Belkıs Esentürk, Berna Sayar, Bige Baykoca Süslü, Cemile Beşik, Edibe Özkardeşkaya, Fikriye Argun Er, Güneş Kuşçu, İdil Fırat, Lale Hazar Gedik, Meryem Özbay Zeyrek, Müjde Müge Ataman, Nazlı Zengin, Neslihan Oruç, Nur Burduroğlu, Özge Özçep, Özlem Gün Bingöl, Pınar Ballıkaya, Reyhan Türk, Seda Genç Kırcalı, Sertap Yeşin, Tülin Şahin Safi, Yağmur Battal.

Bir önceki yazımız olan İki Ayda Kendi Mutfağınızın Şefi Olun başlıklı yazımızda chef's table mutfak akademisi ve Pastacılık ve Ekmekçilik Eğitimi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ