Renkli Kadınlar

Grand Hyatt İstanbul’dan Mandala Atölyesi

Grand Hyatt İstanbul’dan Mandala Atölyesi
Haberi paylaşın...

Grand Hyatt İstanbul, gündelik yaşamın karmaşası ve yorgunluğunu atmak isteyenleri Silvia Arsebük ile Mandala Atölyesi’nde buluşturuyor.

Grand Hyatt İstanbul’un Mart ayı programında Mandala Atölyesi yer alıyor. Yaşama çekilmek istenen şeyleri elde etmek amacıyla mağara duvarlarına çizilen daire içine alınmış resimlerde görülen Mandala 40 bin yıl öncesine dayanıyor. Çizilen ve yaratılan Mandalalar beynin sağ ve sol yarım kürelerini dengeleyerek, düşünceleri ve sezgilerin bir noktaya toplanmasına da yarar sağlıyor.

Silvia Arsebük

 

Silvia Arsebük eğitmenliğinde gerçekleşecek Mandala Atölyesi’ne katılarak çizimlerle uğraşanlar, kendileriyle kalarak dinginleşebilir, sakinleşebilir ve yaratıcılığı geliştirerek gündelik yaşamın karmaşasından ve yorgunluğundan bir nebze olsun uzaklaşabilir.

Mandala Atölyesi’ne katılanlar için peynir ve şarküteri atıştırmalık tabağı ile 2 kadeh yerli şarap ya da özel kokteyl ikramı da yer alıyor. Grand Hyatt İstanbul’dan bilet satışı sunulan etkinliğe kişi başı katılım 145 TL.

Mandala Atölyesi 17 Mart Cuma 19.00-22.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Bir önceki yazımız olan Burçlara mart ayı için öneriler başlıklı yazımızda Astroloji, Binnur Zaimler ve İyi Yaşa Platormu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ