Renkli Kadınlar

Hayallerin gerçeğe dönüşmüş hali “Hydrabio Perfecteur SPF 30”

Hayallerin gerçeğe dönüşmüş hali “Hydrabio Perfecteur SPF 30”
Haberi paylaşın...

Cildi derinlemesine nemlendirirken bir yandan da pürüzsüzleştiriyor, güneşten koruyor, cilde anti-aging etki sağlıyor ve ışıltı veriyor…

Cilde ışıltı veren kusursuz bir bakım için artık tek ürün yeterli! Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 bakım kremi, cilt kusurlarını kapatıyor ve pürüzlerin giderilmesine destek oluyor. Cilde ışıltı verirken cildin doğal parlaklığına yeniden kavuşmasına ve canlılık kazanmasına yardımcı oluyor. “AguagéniumTM” patenti, formülündeki aktif içeriklerle doğal nemlendirme sürecini yeniden aktive ediyor ve hücrelerin içindeki su dolaşımını artırmaya yardımcı oluyor.

Nasıl kullanmalı?

Tüm cilt tiplerine uygun olan Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30, özellikle nem kaybına ve erken cilt yaşlanmasınasebep olan stres, hava kirliliği ve UV ışınlarına maruz kalan ciltler için tam bir kurtarıcı.

Cildinizi Hydrabio H20 ya da Hydrabio Milky Cleanser ile temizledikten sonra, ürünü yüz ve boyun bölgenize sabahları uygulayın. Ciltte kadifemsi bir his bırakan Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30’u makyaj bazı olarak da kullanabilirsiniz.

Ürün miktarı: 40 ml

Fiyatı: 92,50 ₺

Bir önceki yazımız olan Saç Dokunuz ve Yüz Şeklinize Göre Mükemmel Saç Kesimi Önerileri başlıklı yazımızda Bakımsız Saçlar İçin Öneriler, Kabarık Saçlar İçin Modeller ve Kalın Saçlar İçin Kesim Önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ