Renkli Kadınlar

Haydarpaşa Garı’ndaki Kitap Günleri’nde son 4 Gün…

Haydarpaşa Garı’ndaki Kitap Günleri’nde son 4 Gün…
Haberi paylaşın...

Haydarpaşa Garı’nda düzenlenen Kadıköy Kitap Günleri her gün farklı konuk ve etkinliklerle devam ediyor. 11 Haziran Pazar günü sona erecek olan Kadıköy Kitap Günleri’nde Ahmet Ümit, Murathan Mungan, Mert Fırat, Emre Kongar, Hasan Ali Toptaş gibi sanatçı ve yazar söyleşi yapacak. Kitap Günleri’nin bir başka konuğu ise Türk sinemasının Sultan’ı Türkan Şoray olacak.

 

Kadıköy Belediyesi tarafından Haydarpaşa Garı’nda düzenlenen Kadıköy Kitap Günleri her gün farklı konuk ve etkinliklere ev sahipliği yapıyor. 3 Haziran Cumartesi günü başlayan Kitap Günleri’ni 150 bin kişi ziyaret etti.

Kadıöy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu

11 Haziran Pazar günü sona erecek olan Kadıköy Kitap Günleri’nde 850 yazar okuyucusuyla buluşuyor. 86 söyleşinin yapıldığı Kitap Günleri’nde çocuklar için çok sayıda atölye ve film gösterimleri de var. İrfan Değirmenci, Zafer Algöz, Ercan Kesal, Yekta Kopan, Fatih Portakal, İbrahim Kaboğlu gibi sanat edebiyat ve felsefe dünyasından isimleri ağırlayan Haydarpaşa Garı’nda son dört gün de oldukça hareketli geçecek.

HASAN ALİ TOPTAŞ VE TÜRKAN ŞORAY İMZA’DA

Ionna Kuçuradi, Ahmet Ümit, Murathan Mungan, Mert Fırat, Emre Kongar, Nihat Sırdar’ın da aralarında olduğu çok sayıda sanatçı ve yazar söyleşi yapacak, kitaplarını imzalayacak. Edebiyatımızın usta kalemlerinden Hasan Ali Toptaş’ın kitaplarını imzalayacağı Kitap Günleri’nin bir başka konuğu ise Türk sinemasının Sultan’ı Türkan Şoray olacak.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Cevahir'de İyi Hisset! başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ