Renkli Kadınlar

İki Ayda Kendi Mutfağınızın Şefi Olun

İki Ayda Kendi Mutfağınızın Şefi Olun
Haberi paylaşın...

Chef’s Table Mutfak Akademisi’nin Nisan ayında başlayacak 2 Ayda HobiAşçılık Eğitimi ya da 2 Ayda Hobi Pastacılık ve Ekmekçilik Eğitimi ile mutfağınızda harikalar yaratabilirsiniz

Ülkemize 20’den fazla ülkede başarı kazandırmış milli Şef Serkan Bozkurt tarafından kurulan Chef’s Table Mutfak Akademisi’nin Nisan ayında başlayacak 2 Ayda HobiAşçılık Eğitimi ya da 2 Ayda Hobi Pastacılık ve Ekmekçilik Eğitimi ile tutkunuzu profesyonelliğe yakınlaştırın.

8 Nisan Cumartesi – 2 AYDA HOBİ AŞÇILIK EĞİTİMİ (15:30-19:30) (1800 TL)

Mutfağı içerisinde kaybolmadan yürüyebileceğiniz bir keşif dünyası haline getirmek için 8 hafta yeterli. Temel mutfak bilgilerine sahip olacağınız bu eğitim ile tariflere bağlı kalmadan kendi reçetelerinizi oluşturabileceksiniz. Profesyonel bakış açısı kazanabileceğiniz bu eğitim özel olarak tasarlanmış U düzendeki bireysel tezgahlarda veriliyor. Eğitmen şefi rahatlıkla görüp takip edebildiğiniz ve şefin sizinle birebir ilgilendiği bu düzende, Serkan Bozkurt önderliğinde uzman eğitmenler sizi mutfağın büyülü dünyasını keşfetmeye davet ediyor. Son teknoloji teknik ekipmanlar ile donatılmış, pratik ve teorik eğitimin eş zamanlı verildiği bu eğitim sonunda yarattığınız tatlar ile başta kendiniz olmak üzere herkesi şaşırtmaya hazır olun.

8 Nisan Cumartesi – 2 AYDA HOBİ PASTACILIK VE EKMEKÇİLİK EĞİTİMİ (10:00- 14:00) (1600 TL)

8 haftalık bu eğitim ile temel pastacılık ve ekmekçiliğin derin detaylarına ineceksiniz. Bir pastanın anatomisini keşfedecek, çikolataya hükmedebileceksiniz, ürünler sizi değil siz ürünleri şekillendireceksiniz. Son teknoloji teknik ekipmanları ve özel olarak tasarlanmış U düzendeki bireysel tezgahları ile akademide pratik eğitim verilirken eş zamanlı teorik eğitim desteği de sürekli sağlanıyor. Şef Serkan Bozkurt önderliğinde uzman eğitmenler tarafından verilen bu eğitim ile müthiş tatlar yaratmaya hazır olun.

*Eğitimler haftada 1 gün 4 saatten hafta içi ve sonu seçenekleri olan program, toplamda 8 hafta (2 ay) sürüyor.

Chef’s Table Mutfak Akademisi Hakkında:

Ülkemizi 20’nin üzerinde ülkede başarı ile temsil eden ve uluslararası birçok organizasyona imza atan Şef Serkan Bozkurt’un mutfak sektöründe olması gereken uluslararası standartları tecrübesiyle birleştirmesi ve sektörü geliştirmek istemesi üzerine kurulmuştur. Akademi, kendini global standartlara taşımak isteyenleri hedeflerine ulaştırmayı ve gelişen dünya yapısına katkıda bulunacak profiller yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Türk Kadını en çok pop dinliyor... başlıklı yazımızda müzik dinlemek, Rihanna ve spotify hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ