İş’te Moda, Şimdi Her Yerde Moda…

  • 09 Şubat 2018
İş’te Moda, Şimdi Her Yerde Moda…
Haberi paylaşın...

Koton’un sezonun en yeni trendlerini yansıtan Business Koleksiyonu, iş kıyafetlerinin iş yerinin duvarları arasındaki mahkumiyetine son vererek, gündüz ve gece, yaşamın farklı alanlarında, farklı amaçlarla kullanılabilecek parçalar sunuyor.

 

Koton Business Koleksiyonu, iş dünyasının kadınlarını, yalnızca işte değil, iş dışında farklı alanlarda da kullanabilecekleri çok geniş seçeneklerle buluşturuyor. Çalışan, aktif kadınların stiline odaklanan, ekoselerin ve çizgilerin hakimiyetinin güçlü şekilde hissedildiği koleksiyon, iş şıklığını iş yerinin dışında yaşatma iddiası taşıyor. Koleksiyon kadınlara, iş hayatının yanı sıra sinema, akşam yemeği, parti ve konser gibi farklı ortamlarda ve etkinliklerde de tercih edebilecekleri rahat ve şık alternatifler sunuyor.

Modern mimariden esinlenen simetrik çizgiler ve kareler, hareket rahatlığı sunan kalıplar, kaliteli kumaşlar ve sezonun en trend renk ve dokuları koleksiyonun ayrıştırıcı özellikleri olarak öne çıkıyor. ‘İş’te Moda, Şimdi Her Yerde Moda’ sloganıyla moda severlere sunulan koleksiyonun tasarımlarında 4 ana unsur göze çarpıyor.

Modern şehrin simetrisi

Modern mimari ve simetriden esinlenerek hazırlanan tasarımlarda enine-boyuna kesişen çizgilerin oluşturduğu kare desenleri ve düzlemesine çizgi desenleri ön plana çıkıyor. Koton Business Koleksiyonu, çizgi desenleriyle hareketlilik kazanan tasarımlarıyla klasik kesimleri modernize ederken, pantolon-ceket takımı gibi kombinlere ise rahat kalıplarla kadınsı bir form kazandırıyor.

Özgür kılan kalıplar

Koton Business Koleksiyonu, kullanılan kaliteli kumaşlar ve gün boyu hareket rahatlığı sağlayan kalıplarla iş kıyafetlerini iş yeri dışında da giyilebilecek şık alternatiflere dönüştürüyor. Kalıplar, kadınlara gündüzden geceye geçişte uyarlamaya olanak sağlayacak esnekliği sağlıyor. Klasik kesimlerin modernize çiçek desen ve nakış dokunuşlarıyla buluşturulduğu tasarımlarda, 80’li yıllara özgü yapılı omuz çizgileri ve vurgulu bel ölçüleri ile kadınsı vücut hatları ön plana çıkıyor. Kumaşlarda ise dokularla görselleşen tüvit etkisi ve yazlık twill ve şifonlarla elde edilen temiz ve akıcı bir görünüm elde ediliyor.

Bahar kokan renkler ve desenler

Klasik grinin, siyah ve beyazın temel oluşturduğu Koton Business Koleksiyonu sezonun ruhunu açık pembe, pudra mavisi, mint yeşili, şekerli lila, cam göbeği mavisi ve sarının tonlarıyla taşıyor.

Koleksiyonda, üst tasarımlarda düğümlü fular eklemeleri, çiçek desenleri, retro şekiller içeren küçük baskılar ve puantiye desenleri tercih edilerek, tasarımların feminen ruhu ve romantizm harmanlanıyor. Pantolonlara dokulu tüvit yaz ceketleri, bluzlara ise farklı renk ve kalıplardaki etekler eşlik ediyor.

Ultra feminen kırmızı ve fuşya tasarımlar

Koton Business Koleksiyonu, 2018 İlkbahar-Yaz sezonunda iş stilinin öne çıkan rengini kırmızı ve fuşya olarak belirliyor. Ultra feminen ve çekici ruha sahip tasarımları kırmızı ve fuşya ile buluşturan koleksiyonda renklerin enerjisini iş hayatına yansıyor. PJ bol kesim pijama tarzda pantolon-ceket takımları ve kloş elbiseler ise detaylardan uzak, net bir ofis stili sunuyor.

Koton Business Koleksiyonu 39.99 TL – 179.99 TL fiyat aralığında tüm Koton mağazalarında ve online alışverişte satışa sunuluyor.

Bir önceki yazımız olan Fransız Bahçesi Esintili Koleksiyon! başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ