Londra Moda Haftası’nda sokaklarda Jean Şıklığı

Londra Moda Haftası’nda sokaklarda Jean Şıklığı
Haberi paylaşın...

İkonik marka Levi’s®, bu yıl düzenlenen Londra Moda Haftası’na, 501®’in yeni üyesi 501® Skinny ile yerini aldı.

Sokak modasına ilham verenler, Londra Moda Haftası’nda Levi’s®’ın ikonik ürünleriyle boy gösteriyor. Levi’s®’ın çok yönlü ve zamansız denimi, spor grafiklerle tamamlanıyor.

Moda ikonları, baharda lansmanı yapılacak yeni 501® Skinny’i tercih ediyor. Yüksek bel ve dar kesim özelliklerine sahip, vintage tarzda tasarlanan 501® Skinny, her stile uyan görünümü ve şıklığıyla modaseverleri selamlıyor.

Levi‘s® tasarladığı denimlerle resmi ve günlük giyim arasındaki tüm kuralları yıkarak, klasik giyim tarzıyla sportif görünümün mükemmel buluşmasını ortaya çıkardı.

Levi’s®’ın 1970’li yıllarda tasarlanan ve sportif ürünleri için kullanılan logosu, 2017 yılı için yenilendi. Levi’s® t-shirtler ve sweatshirtlerde kullanılan vintage logo; efsane haline gelmiş klasik 501®, pop ve rock yıldızlarının vazgeçilmezi 505™C ve Trucker ceketler ile kusursuz bir uyum yakalıyor.

Vintage ile modern görünümü kombinleyen Levi’s®, Moda Haftası’nda zamansız şıklığı Londra sokaklarına taşıyor.

Bir önceki yazımız olan Sen kendini yok sayarsan, başka kimler yok saymaz ki… başlıklı yazımızda Dr. Cagatay Ozturk, egoya söz geçirmek ve mutlu olmanın yolu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ