Renkli Kadınlar

Mucizevi, Buluşmaya Çağırıyor!

Mucizevi, Buluşmaya Çağırıyor!
Haberi paylaşın...

“Değişimi isteyen herkes, kendi mucizesini yaratır” diyen Özenay Özdinç’in ikinci kitabı “Mucizevi”, 5 Şubat Yayınları’ndan yayınlandı.

 

Daha önce “Mutluluk Reçetesi” isimli kitabıyla okurlarla buluşan Özenay Özdinç, yeni kitabı Mucizevi ile okuyucuları şimdi de mucizevi buluşmaya çağırıyor. Geçen hafta İzmir La Cigale Restoran’da gerçekleşen kitap tanıtım toplantısında Mistik Yazar Özenay Özdinç, “Sessizliğimizi bozuyoruz… Hep birlikte bizlere açılan yeni kapımızı karşılıyoruz… Mucizeler geldi… Hoşgeldi…” dedi.

Yazmaya başlamasının çocukluğuna dayandığını belirten Özdinç, “Her şey çocukluğumda rüyalar ile başladı. Küçüklüğümden beri uykularımı sevmişimdir. Uykuya daldığımda sanki başka yolculuklara çıkıyor gibiydim. Ertesi sabah günüme nasıl başlayacağımı çok iyi biliyordum. Rüyalarımı anneme anlatıyordum. Gördüğüm kişilerin iç dünyasına girebiliyordum. Onların hayatlarında geziniyor, gördüğüm rüya filmimi onlara anlatıyordum. Etrafımdaki herkes benim bunları nasıl bu derece bildiğime şaşırıyordu. Etrafımdaki insanlar, bendeki gücün nereden ve nasıl geldiğini tam anlayamıyorlardı. Ama benimle çalışmaya başladıktan sonra hayatlarında gerçekleşen mucizeler sayesinde hayatlarının değiştiğini fark ediyorlardı” diye anlattı o günleri…

Özdinç, “Mutluluk Reçetesi” isimli ilk kitabından sonra 5 Şubat Yayınları’ndan çıkan ikinci kitabı “Mucizevi” ile ilgili yazma serüvenini şöyle anlattı: “Çocukluğumla başlayan mistik yanım, otuzlu yaşlarımda mistik yaşam koçluğuna dönüştü. Bireysel seanslarımda bugün de dahil olmak üzere kalemim yazar, ben söz ile aktarım yaparım. Yaşamlar düzelir, huzur bulunur, bolluk berekete kavuşulur, şifalar gelir, iyi insanlara hak ettikleri güzellikler sunulur. İlahi akışla yazılarak gelen bu kitabın ihtiyacı olanların yaşamında rehber olacağına, herkesin kendi mutluluk reçetesini oluşturacağına inanıyorum. Yeter ki gören olalım, alan olalım, yaşamı hakkını vererek yaşayalım.”

“Danışanlarımla birebir seanslarımda kalemim yazar, ben de sözle aktarım yaparım. Yaşamlar düzelir, huzur bulunur, bolluk berekete kavuşulur, şifalar gelir, iyi insanlara hak ettikleri güzellikler sunulur. Yeter ki gören olalım, alan olalım, yaşamı yaşayalım” diyen Özenay Özdinç, yeni kitabını yazmaya başlamak için bir karar vermediğini, aniden bir gün sanki yazıya çağrıldığını belirterek şunları söyledi:

Bir gün elim sanki kendiliğinden kaleme gitti. O günden sonra günlerce kelimeler ellerime aktı, sanki yazan ben değildim, sanki bana bir şey yazdırılıyordu. Hazırlık bir yıl sürdü. Ben bu kitapta ihtiyacı olanlara bir elçi oldum. Ben diyorum ki kalpten isteyen mucizelerine kavuşur. Bunu nasıl olacağını anlattım. Yeter ki iyi yoldan gidelim. Kötüyü değil iyiyi seçelim. Varlıklarımıza şükrederek mucizeleri istersek mucizeler bizi buluyor. Bugüne kadar pek çok danışanım hayatında bunu deneyimledi. Mucizelerine beraber tanık olduk. Yaradandan istemek gerekiyor. Yeter ki istemekte cimri davranmayalım ve mucizeleri hayatlarımıza çekelim.”

Bir önceki yazımız olan X Parkur, mutlu hayat isteyenlerin hayallerine dokunuyor! başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ