Renkli Kadınlar

Nebahat Çehre ve Sertab Erener ZUBİZU Etkinliğinde Buluşuyor

Nebahat Çehre ve Sertab Erener ZUBİZU Etkinliğinde Buluşuyor
Haberi paylaşın...

ZUBİZU ve Canan & İris Concept Events iş birliğiyle geçen yıl ilki düzenlenen ZUBİZU Wellness Etkinliği’nin ikincisi bu yıl 25 Ekim Çarşamba günü Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleşecek.

 

İçsel, zihinsel ve fiziksel sağlık, beslenme, spor, güzellik, aksesuar, dekorasyon gibi farklı birçok alanda 50’ye yakın seçkin markanın katılım göstereceği etkinlikte “sağlıklı yaşam marketi” de yerini alacak. Katılımcılar bir yandan alışveriş yaparken, bir yandan da iyi yaşamla ilgili gerçekleştirilecek bilgilendirici konuşmaları ve uygulamaları takip edebilecekler.

Avşar Klinik Kurucu Ortağı Operatör Dr. Dilek Avşar ziyaretçilere sağlıklı görünerek yaş almak ve güzellikte yeni trendler başlıklı konuşmasında yeni estetik uygulamalar hakkında bilgiler verecek. Bütünsel Sağlık ve Ayurvedik Yaşam Danışmanı Ebru Şinik, katılımcılara wellbeing ve wellaging ile ilgili bilgiler verirken Türk sinemasının usta oyuncularından Nebahat Çehre hayata karşı duruşunu, bakış açısını ve sağlıklı yaşam alışkanlıklarını etkinliğe gelen konuklar ile paylaşacak.

Etkinlik kapsamında gerçekleşecek söyleşilerde ünlü sanatçı Sertab Erener Biyolojik Yaşı 40’ta Durdurmak ve Telomerler konusunda keyifli bir söyleşi gerçekleştirerek, biyolojik saatini nasıl geriye aldığını ve nasıl sağlıklı yaş aldığını anlatacak.

ZUBİZU Wellness Etkinliği’nde kalp damar sağlığından sağlıklı yaşam stiline, ayurvedik detokstan genç ve zinde olmanın püf noktalarına kadar farklı birçok konuda uzman konuşmacılar katılımcılar ile buluşacak.

10.00-20.00 saatleri arasında gerçekleşecek ve alışverişlerde ZUBİZU üyelerine özel yüzde 10 indirimin olacağı etkinliğe katılım ücretsizdir.

Program

11.00 – 11.30 Dr. Demet Erciyes – Sağlıklı Yaşamın Kalp Damar Sağlığına Faydası

11.45 – 12.15 Ebru Şinik – Wellbeing ve Wellaging

12.30 – 13.00 Op.Dr. Dilek Avşar – Sağlıklı Görünerek Yaş Almak ve Güzellik Konusundaki Son Yenilikler

13.30 – 14.00 Ersin Pamuksüzer – Yaşam Tarzı Değişimi

14.15 – 14.45 Nebahat Çehre ile Söyleşi

15.00 – 15.30 İdil Gazioğlu – Daha Genç, Zinde ve Sağlıklı Olmanın Formülü

15.30 – 16.00 Dr. Buğra Öktem – Ayurvedik Detoks

16.15 – 16.45 Sertab Erener – Biyolojik yaşı 40’ta Durdurmak ve Telomerler

17.00 – 17.30 Uzm. Dr. Aydın Duygu ve Prof. Dr. Ümit Zeybek – Metabolizmaya Yeni Bir Yaklaşım

Bir önceki yazımız olan Haydarpaşa Garı'ndaki Kitap Günleri'nde son 4 Gün... başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ