Bilgi:
Renkli Kadınların Buluştuğu Platform... Siz de hikayenizi yazın yayınlayalım...

Rimel Sürmenin Püf Noktaları Nelerdir?

Rimel Sürmenin Püf Noktaları Nelerdir?

Rimel Sürmenin Püf Noktaları Nelerdir?

Göz makyajının en önemli parçalarından biri olan rimel, hiç kuşku yok ki kadınların gözlerinin güzelliğini ön plana çıkarmasıyla makyaj çantasının en önemli parçası. Kirpikleri daha dolgun ve hacimli olmasını sağlayan rimelin makyaj açısından püf noktaları nelerdir ? Şimdi buna bir göz atalım.

Öncelikle şunu belirtelim, rimel sürmeden önce bütün makyajınızı bitirin. Ten ve göz makyajınızı bitirdikten sonra rimel uygulamanız daha doğru olacaktır. Mutlaka hacim katan rimel kullanmanızı öneriyoruz. İlk önce kirpiklerinize hacim katan rimeli, ardından da kirpik bölgesine uzunluğunu veren rimeli uygulayın. Rimel sürmede en önemli püf nokta, rimeli sürmeye kirpik diplerinden başlamanız olacaktır. Kirpiğin dipleri oldukça önemli, makyajınızı gösteren kirpiğiniz olacaktır. Acele etmeden hem diplerine hem de içlerine siyah kalem ile destekleyin. Göz kalemi ve siyah eyeliner destekli kirpik her zaman dikkat çeker. Son olarak kirpik kıvırıcı da kullanarak kirpiğinizin kendisini göstermesini sağlayın. 

Bir önceki yazımız olan Makyajda Fondöten Seçimi Nasıl Olmalı ? başlıklı yazımızda Beyaz Tene Uygun Fondöten, Cilde Uygun Fondöten ve Cilt Rengine Uygun Fondöten Nasıl Seçilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM