Renkli Kadınlar

Ufak Tefek Cinayetler Kadrosunun Astroloji Karnesi…

Ufak Tefek Cinayetler Kadrosunun Astroloji Karnesi…
Haberi paylaşın...

Astrolog Juno, son dönemde en çok seyredilen TV dizilerinden Ufak Tefek Cinayetler Ana Karakterlerinin Astrolojik Analizini yaptı. İşte Karakterler ve burç öngörüleri…

Merve: Akrep Burcu’nda Güneş – Pluto – Merkür Kavuşumu 6’ıncı evde! O yüzden her detayı bilmeye, herkesi ve herşeyi yönetmeye çalışıyor. Yükselen Boğa… Yemek, bahçe bakımı, ev döşemek konularında yetenekli ama seçtiği süslü ve klasik kıyafetler gibi biraz para kokan şeyleri seviyor. Venüs de Akrep’te ve 7’inci ev girişinde. Venüs hem birinci, hem 6’ıncı evin yöneticisi olduğu için, düzeninin merkezinde evliliği var ve bu konuda saplantılı. Ay Aslan’da ve dördüncü evde ama Akrep stelyumu ile kare yapıyor. AY’ı eşinin Yükselen Noktası ile kavuşuyor. (1983-1984 doğumlu olmaları normal ve o dönemde Pluto Akrep’te)

Oya: Başak Yükselen Koç! Güneş altıncı evde ve Merkür ve Venüs ile kavuşuyor. Titiz, sorumluluk sahibi, çalışkan, ahlakçı, açık sözlü! Aslında fedakar, sadık ve kullanılmaya müsait ama dışarıdan Amazon gibi görünüyor. Mars Aslan’da ve beşinci evde… Mars’ı, Serhan’ın Yükselen Noktası ile kavuşuyor. O yüzden hem ona büyük bir tutku besliyor, hem de ona teslim olmakta zorluk çekiyor ve kişilik mücadelesine giriyor. Ay Balık’ta ve 12’inci evde… Ortaya koyamadığı bir romantik yanı var. Güven duymakta zorluk çekiyor. Ve AY, Başak Stelyumu ile karşıt açı yapıyor. Bu yüzden de duyguları ve davranışları daima çelişiyor! Arada bizi deli eden salaklıklar etmesi de bu yüzden 

KADINLARIN GÖZDESİ SERHAN ATAK!

Serhan: Kova Yükselen Aslan… Zeki, parlak, dikkat çekici ama bir yanı da anlaşılmayan bir deha! Güneşi 7’inci evde! Bir şekilde hem özgür olmak istiyor hem de ilişkilerle kendini var ediyor. İkinci ve 11’inci ev yöneticisi Merkür ve Güneş ile Kazimi kavuşumda; bu ona spekülasyon konusunda deha veriyor. Danışman olarak da güçlü olma sebebi bu. Beşinci evin yöneticisi Jüpiter de Kova’da ve 6’ıncı evde. İyi açılar aldığı zaman, riskli işlerden çok para kazanıyor. Venüs Balık’ta ve sekizinci evde, Oya’nın Başak Stelyumu ile karşıt açıda ama AY’ı ile kavuşumda. 7’inci ev yöneticisi Uranüs, beşinci evde Yay’da ve Venüs ile kare yapıyor. Palas pandıras evleneceği ama evliliğinin, ani bir olayla tehlikeye gireceği belli!

Arzu: Başak Yükselen Yengeç… Mükemmel ev kadını, eş ve anne Kazına kazına temizlik yapmaya çok düşkün. AY ve Venüs Terazi’de ve dördüncü evde. En çok değer verdiği şey, evi ve evdeki uyum. 10’uncu evin yöneticisi Mars Yengeç’te Retro ve ikinci ev başlancıgında. Bu yüzden geç inisiyatif alıyor, çalışmaya geç başlıyor. Ama yaptı mı yapıyor. Merkür Başak’ta Retro üçüncü evde ve Yükselen noktası ile 60 derece açıda. Çok düşünüyor, geç tepki veriyor ama karar verdi mi geri dönemiyor. 7’inci evinde Oğlak’ta Neptün var ve dördüncü evindeki AY ile kare açı yapıyor. Güvenilir, aile babası görünen ama aldatan ve zayıf adam…

Mehmet: Balık Yükselen Boğa… Neptün 9’uncu evinde ve MC ile kavuşumda; bu nedenle gayet tutucu bir aile babası ve iyi bir işadamı gibi duruyor. Merkür de Balık’ta ve 11’inci evde. İşine geldiği gibi davranmaya ve belirsiz konuşmaya çok müsait. Yükselenin ve 8’inci evin yöneticisi Venüs Koç’ta ve 12’inci evde! Bu nedenle hem her istediğini gizli gizli yapmak, hem sahip olduklarından vazgeçmemek, hem de sorumluluk almamak istiyor. Gizli cinsel ilişkiler kurmaya yatkın. İkinci ev yöneticisi olan Mars Yengeç’te ve üçüncü evde, suya sabuna dokunmaktan hoşlanmıyor ve insan ilişkilerini iyi yönetiyor. Mars’ı Arzu’nun Yükseleni ile kavuşuyor. Arzu’nun Başak güneşi, onun 7’inci ev girişinde.

Burcu: İkizler Yükselen Balık… Neptün Kova’da ve 12’inci evde; yani göründüğünden çok daha çılgın ve birsürü yüzü olan bir kadın. Koç’ta ve ikinci evde Venüs – AY kavuşumu var. Haris, tutkulu, para ve konum sahibi olmak için yapmayacağı iş, yıkmayacağı kural yok. Bu stelyum, Mehmet’in Venüs’ü ile kavuşuyor. Mars Boğa’da ve Mehmet’in Yükseleni ile kavuşuyor. Güneş dördüncü evde… Aslında güvenlik ve aidiyet istiyor. Merkür Yengeç’de ve beşinci evde; kendini sevdirmek için kedi yavrusu gibi davranabiliyor. Ama Merkür – Neptün karesi herkesi yanıltmasına ve kendi içinde de çok uç noktalara gidebilmesine neden oluyor.

Pelin: İkizler Yükselen Aslan… Güneş 11’inci evde, Venüs Aslan’da birinci evde… Dikkat çekici olmak için habire sosyal faaliyetler içinde ve su gibi para harcıyor. Ön planda olmak istiyor ama vizyon sorunu var; Merkür Boğa’da Retro… Merkür’ü Merve’nin Yükseleni ile kavuşuyor. Bu nedenle onun gölgesine giriyor. 7’inci evini Kova kesiyor ve o dönemde Uranüs Yay’da! Uranüs 5’inci evine düşüyor, Güneş’i ile karşıt açı yapıyor. Eşine aşık ve onu elde etmek ya da elinde tutmak için çılgınca davranabiliyor. Ama Uranüs – Merkür karesi yüzünden evliliği hep dengesiz ve eşi de sorumluluk sahibi bir insan değil. Terazi’de Ay-Mars kavuşumu var, bu yüzden sağ gösterip sol vurabiliyor.

Taylan: Yengeç Yükselen Koç… Güneş, dördüncü evde; Mahalle delikanlısı gibi duruyor ama aslında ana kuzusu ve aidiyetlerine çok bağlı! İkinci evi Boğa ile başlayıp İkizler ile devam ediyor. 2’inci ve 7’inci evin yöneticisi Venüs İkizler’de ve ikinci evinde; yani bir şekilde karısının parasıyla ve sorumsuzca yaşıyor. Venüs’ü Pelin’in Güneşi ile kavuşuyor. Mars’ı Balık’ta, 12’inci evde. Bu nedenle edilgen davranıyor. Mars’ı Oya’nın AY’ı ile kavuşuyor. AY’ı Koç’ta, AY da Oya’nın Yükseleni ile kavuşuyor. Bu nedenle ona hayran ve bir şekilde ondan kopamıyor ama ulaşamıyor. Üçüncü ve 6’ıncı evinin yöneticisi olan Merkür İkizler’de ve 3’üncü evde ve Retro… İyi niyetli ama kafası karışık, özgürlük hayalleri kuruyor ama yakın çevresine bağımlı ve fikirlerini hayata geçiremiyor.

Edip: Boğa Yükselen Aslan… Tutarlı, güvenilir, gururlu, şövalye-vari… Ama kızdırmaya gelmeyen bir insan. Güneş’i dokuzuncu evde, MC’ye yakın ve Yükselen ile kare açı yapıyor. Dürüst ve idealist ama mesleğinde haksızlık yaşamış. İkizler’de 11’inci evde Merkür-Venüs kavuşumu var; normalde açık fikirli, sosyal, dostluk kurmaya müsait biri… 12’inci evinin yöneticisi AY Başak’ta ve Oya’nın Başak stelyumu ile kavuşuyor. Ona gizli ve temiz bir aşk besliyor. 9’uncu evinin yöneticsi Mars Akrep’te ve 7’inci evde; gözlem gücü yüksek, insanları çok iyi tanıyor ve isterse yönlendiriyor, fikirlerinden çok zor vazgeçiyor, intikamını mutlaka alıyor. Mars’ı Merve’nin Akrep stelyumu ile kavuşuyor. Bu nedenle aralarında hem çekim var hem de düşmanlık güdüyorlar.

Bir önceki yazımız olan Burçlara Göre Doğru Eş ve Evlilik Tüyoları! başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ