Burçlara Göre Yalan Söyleme Şekilleri

Burçlara Göre Yalan Söyleme Şekilleri
Haberi paylaşın...

Burçlara Göre Yalan Söyleme Şekilleri

Her insan pembe de olsa yalan söylemektedir. Fakat bazen yalanların boyutu hayatları olumsuz etkilerken, ikili ilişkilerde sorun yaratabilmekte.

Burçlara göre yalan söyleme analizi yapıldığında, yalanların çeşitliliği gözler önüne serilmekte. Boğa burçları; lükse düşkündürler ve kenarda muhakkak paraları vardır. Fakat onlardan borç para istediğinizde olmadığını söyleyerek sizi rahatlıkla geri çevirebilirler. İkizler burcu; ikna kabiliyeti yüksek olduğundan dolayı yalan yakalamanın en zor olduğu burçlardır. Yengeç burcu; söylediği yalanları tamamen olayları iyiye çevirmek için söyler fakat bir yalanın ardından iyi bir olayın gelmeyeceğini her defasında anlamaktadırlar. Aslan burcu; yalanı eğlence gibi görmektedir. Bu sebeple karşı taraf dinledikçe, üstüne katarak yalan söylemeye devam ederler. Terazi burcu; yalan söyleme konusunda en kabiliyetli olan burçlar arasındadır. Kova burcu; genellikle geleceğe dair yalanlar söylemekten çekinmezler.

Herkesin hemen her alanda ufak da olsa başvurduğu yalanlar mevcuttur. Fakat yalan söylemekten rahatsız olan ve sevmeyen burçlar da vardır.

Bir önceki yazımız olan Burçlara Göre Erkekler başlıklı yazımızda Burç Erkek Özellikleri, Burç Ve Erkek ve Burçlara Göre Erkekler hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ