Renkli Kadınlar

Yandex Mail İmza Ekleme

Yandex Mail İmza Ekleme
Haberi paylaşın...

Yandex mail imza Yandex’in önemli bir özelliğidir. Yandex, müşterilerinizin aradığı her şeyi bulmayı amaçlayan bir arama motorudur. Şu ana kadar başarılı görünen Yandex, en son içerikleri kullanıcılarına ulaştırmayı hedefler. En son ve en iyi içeriği, en son haber güncellemelerini içerir. Ayrıca, her gün takip edebileceğiniz hava durumu tahmini gibi daha birçok özellik vardır. Yandex’in arama motoru, güne farklı bir hava katmayı ilke edinerek yenilikçi bir tavır sergiler. Kullanıcıların web ortamında araştırma faaliyetlerine güvenle devam edebilmeleri için siteyi virüslere karşı uyararak daha güvenli bir ortam oluşturmaya çalışmaktadır.

Yandex Mail İmza Oluşturma

Yandex Mail, çok sayıda kullanıcısı olan tanınmış bir Rus şirketi olan Yandex ve Google’ın hizmetlerinden biridir. Yandex Mail, temel olarak Gmail ve Yahoo Mail gibi diğer posta hizmetlerine benzer bir posta hizmetidir. Bu, kullanıcıların özellikle şirkette tüm e-postaları göndermesine ve almasına olanak tanır. Ek olarak, Yandex mail imza ekleme gibi e-posta göndermek ve almak için gereken birçok benzersiz özellik sunar. Yandex, e-postalara Yandex imza ekleme özelliğine sahiptir. Alıcıların sizin hakkınızda daha fazla bilgi sahibi olması için Yandex Mail’e imzanızı ekleyin. Dilerseniz e-posta adresine diğer iletişim araçlarını da iletebilirsiniz.

Yandex Mail Nasıl İmza Oluşturulur?

Yandex e-postaya imza ekleme için ilk önce Yandex Mail hesabınıza giriş yapın. Hizmetin ana arayüzünde, hesap adınızın yanındaki dişli çark simgesine dokunun. Hesap seçeneklerinin bir listesini görüntülemek, kişisel bilgilerinizi düzenlemek ve imzanızı eklemek için kişisel bilgilerinize, imzanıza veya resminize tıklayın. Ardından ekran arayüzüne gidin ve e-posta gönderen bilgilerini düzenleyin. İmza içeriğini eklemek için İmza bölümüne gidin.

Yeni bir imza eklemek istiyorsanız, bu aşamada İmza Ekle düğmesini tıklayın. Sonrasında, metin giriş arayüzünde, imza eklemek istediğiniz kişisel bilgileri girin. İmzanıza bir resim eklemek için resim simgesine tıklayın. Metne bir bağlantı eklemek istiyorsanız, bağlantı simgesini tıklayın. Eklemek için Ekle’ye tıklayın. İmza bilgilerinize biçim, renk, yazı tipi ve yazı tipi boyutu eklemeye devam edin. Son olarak bir e-posta gönderdiğinizde imza bölümünde hesabınıza ait Yandex mesajının görünmesini istiyorsanız, Adrese Bağla’yı seçin. İmza tamamlandığında, bitirmek için İmza Ekle düğmesini tıklayın. Bu sayede Yandex e-posta imza özelliğini kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Kaynak : https://giris.email

Bir önceki yazımız olan Suç İşleyen veya Haysiyetsiz Yaşam Süren Eşten Boşanma başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ