Renkli Kadınlar

Yeni Sezon Star Tv Dizileri Hangileri?

Yeni Sezon Star Tv Dizileri Hangileri?
Haberi paylaşın...

Yeni Sezon Star Tv Dizileri Hangileri?

Star Tv, yeni sezona yine bomba gibi girdi diyebiliriz. Televizyon kanalı, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün‘ün paylaştığı Cesur ve Güzel dizisini izleyicileriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Şuan Star Tv’de yayınlanan dizilere bir göz atalım;

”Hayat Bazen Tatlıdır”

hayat-bazen-tatlidir-dizi

Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Konusu;

Hayat Öğretmen, özel bir Lisede Edebiyat öğretmenliği yapmakta, kız kardeşi Gözde ise aynı okulda öğrenim görmektedir.

Zengin ailelerin çocuklarının eğitim aldığı bu okulda eski bir mafya babası olan Cerrah’ın kardeşi Koray’ın, Gözde’ye olan takıntılı aşkı sonucu Hayat’ın işine son verilir.

Hayat, kız kardeşini Koray’dan uzaklaştırmak için İstanbul’un diğer yakasındaki Gedikpaşa Anadolu Lisesi ile anlaşır.

Müdür Şerif Bey’in meslek etiğine uymayan hareketleri ve öğrencilerin haylazlıklarıyla baş edip yeni yerleştiği evinin çatlak ev sahiplerine rağmen huzur bulmaya çalışan Hayat ve kardeşi için zor bir hayat başlayacaktır artık.

Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Oyuncuları;
Birce Akalay (Hayat Öğretmen);
Ufuk Özkan (Şerif Müdür);
Kanbolat Görkem Arslan (Cerrah Bey);
Sevda Erginci (Kara Sevda);
Simay Barlas (Gözde);
Anıl Tetik; (Koray)
Temmuz Uğur Yıldız (Tarhan);
Lale Başar (Nazan Öğretmen);

 

”Anne”

anne-dizisi-star

Anne Dizisi Konusu;

Annesi tarafından suistimal edilen bir kız çocuğunun daha sonra kaçırılmasıyla evlat edinmeye çalışan bir öğretmenin hikayesini konu alıyor.

Melek, kendi küçük dünyasında her an mutluluk bulan ve hayallerle yaşayan küçük bir kız çocuğudur. Geçici bir süre Melek’in okulunda öğretmenliğe başlayan Zeynep ile yolları kesişir. Şule için kızı Melek adeta yüktür ona. Sevgilisi Cengiz’e olan tutkusu yüzünden, onun kızı Melek’e yaptığı eziyetlere ses çıkarmaz. Bu durum Zeynep öğretmen tarafından dikkatlerden kaçmaz. Zeynep öğretmen geçici süre başladığı okuldaki bir öğretmenle Melek’in bu durumunu takip etmek ister. Cengiz ile Şule için zor anlar kapıyı çalacaktır.
Diğer yandan İstanbul’dan gelen düğün davetiyesi Zeynep’i fena halde gerecektir. Zeynep’in yeniden ailesiyle ilgili alacağı karar ilişkilerini gözden geçirmelerine neden olur. Melek’e çoğu zaman sokaklar evden daha güvenli olur. Ancak tavşanıyla bir akşam vakti gezdiği gün başına geleceklerden haberi dahi yoktur.
Üniversiteye yapmış olduğu başvuru sonucu olumlu yanıt alan Zeynep, artık ideallerindeki işi yapacaktır. Fakat planlardan değil başa geleceklerden ibaret bir hayatın olduğunu anlayacaktır. Talihsiz bir olayla gece yarısı yolları ve hayatları kesişen Zeynep öğretmen ile Melek, dönüşü asla olmayacak bir yola baş koyarlar. Tehlikeli bu macerada sonunun ne olacağını bilmeyen ikili başlarına neler geleceğinden haberdar değildir.

Anne Dizisi Oyuncuları;

Anne, yönetmenliğini Merve Girgin’in yaptığı Türk televizyon dizisi. Yapımcılığını MEDYapım-MF Yapım ortak üstlendi. İlk bölümü 25 Ekim 2016 tarihinde Star TV’de yayımlandı. Dizi Japon yapımı Motherın uyarlamasıdır. Senaristliğini Berfu Ergenekon yapmaktadır. Dizinin oyuncu kadrosunda Cansu Dere, Vahide Perçin, Can Nergis, Beren Gökyıldız, Berkay Ateş ve Nazlı Gonca Vuslateri bulunmaktadır.

 

”Paramparça” Her Pazartesi 20:00’de

paramparca-dizisi-startv

Paramparça Dizisi Konusu;

Kavuşmaları kadar ayrılmaları da imkansız… Büyük, paramparça bir aşk hikayesi… Ayrı dünyalara ait olan iki insan, ne kavuşmaları ne de ayrılmaları mümkün… İki kaza ile yolları hiçbir zaman ayrılmayacak şekilde kesişen 6 kişi… Bambaşka hayallere ve hayatlara yürürken yolları birleşecek ve sonsuza kadar ayrılmaz bağlarla birbirine bağlanacaklar… Çok zor ekonomik şartlarda 14 yaşındaki kızını yetiştirmeye çalışan Gülseren, görümcesi ile yaşamaktadır. Yaşadıkları küçük dünyayı zorlayacak hevesleri olan 14 yaşındaki kızıyla baş etmeye çalışırken hayatı bir anda tepetaklak olur. Genç kadın, kendisini yıllar önce terk eden kocasıyla boşanma işlemlerini yürütürken, yağmurlu bir günde, travmatik bir olay sonucunda Cihan ile karşılaşır. Cihan, evli ve iki çocuk sahibi bir adamdır. İyi bir baba, cesur bir iş adamı, mutsuz bir erkektir. 15 yıl arayla gelen iki kaza ile, iki kadın bir erkek ve üç çocuğun hayatı ve kaderleri hiç beklemedikleri, üstüne üstlük aşılması mümkün olmayan bir şekilde sonsuza kadar birbirlerine bağlanacaktır. Ortadaki soru cevapsız, çözüm imkansızdır.

Paramparça Dizisi Oyuncuları;

Cihan: Erkan Petekkaya, Dilara: Ebru Özkan, Harun:Barış Falay, Candan: Ahu Yağtu, Keriman: Nursel Köse, Hazal: Alina Boz, Cansu: Leyla Tanlar, Alper: Cemal Hünal, Özkan:Tolga Tekin, Maide: Hümeyra, Solmaz: Güneş Emir, Psikiyatrist Ayşe: Şükran Ovalı ,Ozan:Burak Tozkoparan, Rahmi: Civan Canova, Yıldırım: Ertuğrul Postoğlu, Derya: Elvin Aydoğdu, Şeyda: Aslıhan Kapanşahin, Özgür: Efecan Şenolsun

 

”Kara Sevda” Her Çarşamba 20:00’de

kara-sevda-dizi-star

Kara Sevda Dizisi Konusu;

Kara Sevda dizisinin konusu özetle şu şekilde 3 farklı şekilde ekranlara gelecek olan Kemal hayatlarını berberlik yaparak kazanan bir babanın ortanca çocuğudur. Bir üniversitede Maden Mühendisliğini bitiren kemal iş aradığı dönemlerde teknelerin boya vernik işlerini yaparak harçlığını çıkartmaktaydı bir gün halk otobüsünde tanıştığı Nihan tüm hayatını alt üst eder. Büyük bir tutku ile birbirlerine bağlanan gençlerimiz çok kötü bir olay yaşanmasından dolayı Nihan’ın Kemal’i terketmesiyle Kara Sevda başlar. Kemal başvuru yaptığı bir madenden işe başlaması için haber aldığında Zonguldak’a gider ve 5 yıl orada yaşar kendini sevdirir. Bir gün ocakta yaşanan bir kaza televizyonlara kadar çıkar ve herkes Kemal’den bahsediyordur. Kazada Patronu Hakkı Bey’i kurtaran Kemal gözüne girmeyi başarmıştır. Hakkı Bey Kemal’i oğlu gibi sever ve tüm işlerini yürütmesi içi ona devreder. Sırasıyla Öğrenci, Maden Mühendisi ve İş adamı olarak ekranlara gelen Kemal artık çok güçlüdür. Nihan’ın eşi Emir’in katıldığı bir ihaleye katılarak zarar etmelerini sağladıktan sonra kendileri ile iş yapmak zorunda kalan Emir bey Kemal’i para ile yanına çekmeye çalışsa da nafile.

Kara Sevda Dizisi Oyuncuları;

Kara Sevda dizisinin başrollerini Burak Özçivit ve Neslihat Atagül birlikte paylaşıyorlar. Zerrin Tekindor, Kürşat Alnıaçık, Kaan Urgancıoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Burak Sergen, Barış Alpaykut, Zeyno Eracar, Orhan Güner, Neşe Baykent, Rüzgar Aksoy, Hazal Filiz Küçükköse, Gökay Müftüoğlu, Çağla Demir ve Metin Coşkun gibi isimler diziye renk katacaklar.

 

”Yüksek Sosyete” Her Perşembe 20:00’de

yuksek-sosyete-dizi

Yüksek Sosyete Dizisi Konusu;

Hayatta ait oldukları yeri arayan, farklı dünyalardan iki gencin hikayesini anlatacak olan Yüksek Sosyete’de Engin Öztürk; emektar bir ailenin zor koşullarda büyüttüğü tek oğlu Kerem’i canlandırıyor. Hazar Ergüçlü ise ağzında gümüş kaşıkla doğmuş, içinde yaşadığı görkemli dünyaya rağmen mutsuz ‘Cansu’ karakterine hayat verecektir. Birinin hayatının diğerinin hayali olduğu bir dünyada, yer değiştirerek ‘ait olduğu yeri’ bulmak isteyen Kerem ve Cansu belki de aşk sayesinde tüm farkları, sınıfları, kaderi yenmeyi başaracaktır…

Yüksek Sosyete Dizisi Oyuncuları;

Engin Öztürk Kerem
Hazar Ergüçlü Cansu
Meriç Aral Ece
Mehmet Ozan Dolunay Mert
Zuhal Olcay Süreyya
Hakkı Ergök Metin
Aliye Uzunatağan Bedia
Taner Barlas Yılmaz

 

”Kiralık Aşk” Her Cuma 20:00’de

kiralik-ask-dizi

Kiralık Aşk Dizisi Konusu;

Kiralık Aşk dizisinde fakir ama gururlu Defne ile zengin ve gururlu Sinan’ın aşklarını izleyeceğiz. Sinan’ın ailesi çok zengin ancak o kendi parasını kendi kazanma niyetinde arkadaşları ile girdikleri ayakkabı işinde oldukça başarılılılar. Defne ise babasını kaybetmiş güzel bir kız Defne, ailesinin geçimini garsonluk yaparak kazanmakta. Sinan ile de çalıştıkları restoranda karşılaşan Defne bakalım Sinan’ın teklifine nasıl bir yanıt verecek.

Kiralık Aşk Dizisi Oyuncuları;

Elçin Sangu – Defne Topal
Barış Arduç – Ömer İplikçi
Salih Bademci – Sinan Karakaya
Müjde Uzman – Seda Berensel
Seçkin Özdemir – Pamir Marden
Nergis Kumbasar – Neriman İplikçi
Levent Ülgen – Necmi İplikçi
Onur Büyüktopçu – Koray Sargın
Ferdi Merter – Hulusi İplikçi
Ayberk Atilla – Sadri Usta
Devrim Yalçın – Deniz Tranba (konuk oyuncu)
İsmail Karagöz – Şükrü
Hande Ağaoğlu – Mine
Hikmet Körmükçü – Türkan Topal
Melisa Giz Cengiz – Esra Topal
Kerem Fırtına – İsmail
Sanem Yeles – Nihan Topal
Osman Akça – Serdar Topal
Ragıp Gülen – Zübeyir Taşçalan
Selin Uzal – Derya

 

”Melek İle Serhat” Star Tv İnternet Sitesinde

melek-ile-serhat-dizi

Melek İle Serhat Dizisi Konusu;

MS hastalığı, ülkemizde yaklaşık 40 bin kişiyi ve yakın çevrelerini etkilediği bilinmekte. 5 bölümlük “Melek ile Serhat” dizisi de, MS hakkında farkındalık yaratmak ve MS’lilere sosyal yaşamda destek vermek üzere, 24 Haziran’da Star Tv’nin internet sayfasından yayınlanmaya başlıyor. Dizinin her bölümünün arkasından, o bölümde işlenen temayla ilgili MS uzmanları ve bu hastalıkla yaşayanların katıldığı bölüm arkası çekimleri ise eş zamanlı olarak ‘yolarkadasimsin’internet sitesinde yayınlanacak.
Hastalıkla ilgili toplumda bilinen yanlışlara dikkat çekerek doğru bilgileri Gani Müjde’nin mizahi diliyle aktaran “Melek ile Serhat”ın başrollerini, Aslı Tandoğan ve Engin Hepileri paylaşıyor. Her bölümde sürükleyici bir öykü ve eğlenceli dakikalar vadeden dizide izleyiciler, hem MS hastalığını tanıyacak hem de Melek ile Serhat’ın aşkına tanık olacak.

Melek İle Serhat Dizisi Oyuncuları;

Ferdi Alver, Aybike Turan, Özlem Çakar, Buğra Özmüldür, Merve Polat, Ömer Köse ve Alişan Özkan gibi isimler yer alıyor.

”Beni Affet” Hafta İçi Her gün

beni-affet-dizi-star

Beni Affet Dizisi Konusu;

Osman KOZAN, yıllar önce Kayseri’den gelmiş ve Ankara’nın sayılı zenginleri arasına girmiş bir iş adamıdır. Siteler’de bir atölye ile başlayan mobilya üretimini, şimdi bir mağazalar zincirine, şirketini de Ortadoğu’ya ihracat yapan büyük bir Holding’e dönüştürmüştür. Katı bir adamdır Osman. Disipline her şeyden çok değer verir. Şirketi ve ailesini adeta ‘demir yumruk’la yönetir. Ancak işte çok iyi işleyen bu yöntem, ailede maalesef işlemez.Çocuklarının ayrı ayrı mutsuzluğuna sebep olur Osman. Tabii Karısı Zühre’nin de.

Ailenin büyük kızı Yıldız, babasının ortaklık kurduğu Doğulu bir ailenin oğlu Ferman ile adeta iş antlaşmasının bir uzantısı olarak evlenir. Her ne kadar kocası kendisine son derece saygılı olsa da, kaynana Sultan ile arası hep biraz mesafeli olur.

Hele bir de çocuk sahibi olamayınca, Sultan hayatını zindana çevirir Yıldız’ın. Ama Yıldız arada babası varken boşanmayı asla göze alamaz. Sürekli doktorlara taşınır durur. Sultanınsa niyeti, oğluna evlat verecek yeni bir gelin bulmaktır.

Yıldız gözlerinin önünde oynanan bu oyunu sadece seyredebilir.

Büyük oğul Cüneyt ailenin bel kemiğidir aslında. Üniversite’yi bitirir bitirmez babasının yanında işe başlamıştır. Babasının bütün sertliklerine uysallıkla karşılık vererek şirketi yönetmektedir. Birkaç yıl önce başından tatsız bir ilişki geçen Cüneyt kadınlara karşı güvensizdir. Ancak eve gelen annesinin uzak akrabası Feride ile her şey değişir.

Cüneyt Feride’de aradığı saflığı ve samimiyeti bulur. Feride de sever onu. Ancak Osman bu ilişkiye asla onay vermez. Feride aileye karşı minnet doludur. Bu yüzden baba ile oğulun arasının bozulmasını istemez ve uzaklaşır Cüneyt’ten.

Tam o sırada da Cüneyt’in hayatına Eylül girer. Osman için ideal gelin adayıdır Eylül. Hırslı, zengin ve alımlı. Oğlunun Eylül’le evlenmesi için her şeyi yapar Osman. Oysa bunun ailesinin felaketini hazırladığından haberdar değildir.Eylül, yıllar önce Osman’ın öldürttüğü ustabaşı’nın kızıdır. Babaları öldüğünde Eylül beş yaşındadır. Kız kardeşi ise iki. Eylül ve kardeşi bir yetimhaneye verilir. Kısa süre sonra Eylül, kardeşinin izini kaybeder. Yıllarca onu arasa da bulamaz. Şimdi tek hedefi kalmıştır: Osman’dan intikam almak ve bu aileyi yok etmek. Bunu isteyen biri daha vardır: Kuzen Tunç.

Tunç’un da yıllar öncesine dayanan bir hesabı vardır dayısı ile. Ve iki gözü dönmüş karakter işbirliği ederek içten yıkmaya başlarlar Kozan ailesini. En önce de Feride’ye ağır bir iftira atarak Cüneyt ile Feride’yi ayırırlar. Feride evden gider, ancak Eylül’ün Feride ile işi bitmez. Cüneyt’in hala onu sevdiğini bildiği için, her gittiği yerde karşısına çıkar, Feride’nin hayatını tam bir cehenneme çevirir.

Eylül Feride’ye son darbeyi indirmeye hazırlanırken, öğrendiği gerçekle şok olur…

Bu arada Cüneyt Eylül’ün geçmişine dair yeni bilgilere ulaşmıştır. Artık onu sevmediğini fark eder. O da gerçek aşkı Feride’nin peşine düşer. Üçlünün karşılaşmaları büyük patlamalara gebedir artık…

Mehmet Kemal ise ailenin en başına buyruk ferdidir.

Babasının katı kurallarına hep karşı çıkmıştır. Avrupa’da tahsilini tamamlayarak eve dönmüştür. Osman artık oğlunun Handan ile evlenmesini beklemektedir. Handan Mehmet Kemal’in hem çocukluk arkadaşı, hem de uzatmalı sözlüsüdür. O da Ankara’nın sayılı zenginlerinden olan bir ailenin kızıdır.

Mehmet Kemal aşık olmasa da sever Handan’ı. Bahar’la karşılaşmasa belki evlenir de. Ama Bahar alt üst eder onun hayatını. Başka bir dünyadan, bambaşka bir kızdır Bahar. Mehmet Kemal, evin emektarlarından Nazire’nin oğlu Berat ile de çocukluk arkadaşıdır. Ve onun çalıştığı minibüs durağına takılmayı çok sever. Yine böyle bir günde karşılaşır Bahar ile. Ve aşık olur. Bahar da sever onu. Ama zengin Mehmet Kemal olarak değil, minibüs şoförü Mehmet Kemal olarak. Ve Mehmet Kemal bir türlü bu gerçeği söyleyemez kıza. Onun yalana karşı ne kadar hassas olduğunu bildiğinden hep erteler gerçekleri söylemeyi. Oysa Osman bir gün takip eder oğlunu.
Ve Bahar’ın karşısına çıkarak tüm gerçeği anlatır. Onun Mehmet Kemal için sadece bir eğlence olduğunu söyler. Gönül rahatlığı ile döner eve Osman. Artık bu hikayeye bitmiş gözüyle bakar.

Oysa onun bilmediği, gönül işlerinin ferman ile çözülemeyeceği, çocuklarının birer çalışanı olmadığı gerçeğidir.

Geçen zamanla bu gerçeği çok acı bir şekilde öğrenecektir Osman…

Beni Affet Dizisi Oyuncuları;

Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y. Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Cüneyt Mete (Cesur), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

 

”Cesur Ve Güzel” Kasım’da Star Tv’de

cesur-ve-guzel-dizisi-star

Cesur Ve Güzel Dizisi Konusu;

Bir gün ‘Cesur’ adlı yakışıklı ve etkileyici bir adam büyük şehirden bir kırsal kasabaya gelip yerleşir. Herkesi kendisine hayran bırakan bu gizemli yakışıklı o bölgenin toprak zengini olan, aile şirketlerinin işlerine bakan güzelliği dillere destan ‘Süphan’ ile yani Tuba Büyüküstün‘le tanışır. İki genç arasında tutkulu bir aşk başlar. Ancak her 2 gencin de bilmediği çok şey vardır. Aslında aileleri geçmişten beri düşmandır, babalarının karanlık yüzlerinden ve kapanmamış hesaplarından her ikisi de habersizdir. Büyük aşka bu yüzden aile gölgesi düşer, iki aşığın mutluluk hayali ailelerinin karşı çıkmasıyla imkansız bir aşka dönüşür. Araya aile büyükleri girer. Bu arada ‘Cesur’un o kırsal bölgeye neden geldiği, merak edilen esrarlı öyküsü de zaman içinde ortaya çıkar.

Cesur Ve Güzel Dizisi Oyuncuları;

Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün, Sezin Akbaşoğulları, Alp Özer, Tamer Levent

 

 

Bir önceki yazımız olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun başlıklı yazımızda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Cumhuriyet Bayramı Mesajları ve Cumhuriyet Bayramı Resimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ