Begüm Akman Senfonik Rock Teklisi…

Begüm Akman Senfonik Rock Teklisi…
Haberi paylaşın...
Begüm Akman Senfonik Rock Teklisi… Begüm Akman, yıllar içinde edindiği tecrübeleri kendi şarkısı olan ve Ahenk Müzik etiketiyle yayınlanan ilk teklisi “Ne Olursun” ile dinleyicilerle paylaşıyor. Begüm Akman’dan Senfonik Rock Teklisi dinleyicilerinin beğenisine sunuluyor.

Begüm Akman Senfonik Rock Teklisi…

Çocukluğundan beri müziğin eğitiminden gelen; müzikte hem sahne önünde kendi adını taşıyan grubu ve sahne performansıyla, hem de işin mutfağında kendisini yıllar içinde pek çok başarının içinde bulan Begüm Akman, yıllar içinde edindiği tecrübeleri kendi şarkısı olan ve Ahenk Müzik etiketiyle yayınlanan ilk teklisi “Ne Olursun” ile dinleyicilerle paylaşıyor.
‘’Ne Olursun’’un düzenlemesi, Akman & Fırat Dağıdır ortak imzası taşıyor. Riff’n Night stüdyosunda Burak Tanyolaç mix-mastering çalışmasıyla hazırlanan, senfonik rock tınılarının izinden giden teklinin netd müzik YouTube kanalında yerini alan klibi, Ataşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Ozan Varol yönetmenliği, Barış Uludoğan kamerası ve Yağmur Yüksel’in stilistliğinde tamamlandı.
‘’Ne Olursun’’ şarkısında akustik ile elektro gitarda Dağıdır, klavyede Derya Eroskay, basta Mustafa Kemal Özgül, davulda Kerem Can Aslan, kemanda Kahraman Nice Özbay ve viyolada Ezgi Bilgin eşlik etti. Klipteki orkestrada ise kemanda Zeynep Naz Yıldız, basta ise Serkan Asa yer aldı.
Okan Üniversitesi Konservatuvarı Müzik Bölümü’nü (Müzikal ve Şan) bitiren Akman, ilk teklisini şu sözlerle anlatıyor;
“Ben daima karanlık ve melankolik ruhlar barındıran müziklerden hoşlanmış; onları dinlediğimde kendimi bulmuş ve iyi hissetmişimdir. Hayatın, evrenin her anına; bilmediğimiz ve göremediğimiz renkleri katan müzik, benim için siyah ve griden ibaret.Benim için sözlerden öte altyapıyı ve müziğin ta kendisini duyabilmek çok daha önemli. Müzikte, insanları alıp götüren şeyin melodilerde ya da notalarda saklı olduğunu düşünüyorum. Bu sebepten ötürü Ne Olursun’da olduğu gibi sonraki çalışmalarımda da senfonik (soft) rock ruhuna daha çok yer vereceğim.”
“Ne Olursun” tüm müzik platformlarında yayında! Begüm Akman Senfonik Rock Teklisi içeriğimiz akabinde akabinde güncel içeriklerimize buradan göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Karbonhidrat cildi yaşlandırıyor başlıklı yazımızda akne tedavisi, akne tedavisinde beslenme nasıl olmalı? ve cilt hastalıkları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ