Renkli Kadınlar

Boğa Yeniayının Burçlara Etkisi

Boğa Yeniayının Burçlara Etkisi
Haberi paylaşın...

Astrolog Semavi, 26 Nisanda Boğa burcunda oluşan Yeniayın burçlara etkisini yorumladı. Bu etkiler bir sonraki Dolunaya kadar sürecek.

Koçlar, paraya odaklanma zamanı. Kazancınızı artıracak güzel işler yapabilirsiniz. Bir iş veya proje ise, henüz olgunlaşmamış görünüyor. Başlamak için doğru zaman değil. Ayrıca birşeyden vazgeçmek de gerekir gibi çünkü size kazandırmayacak görünüyor. Resmi bir iş veya konuda sonuç almanız mümkün. Bu size sıkıntı veren bir konuyu da geride bıraktıracaktır.

Boğalar, burcunuzda doğan yeniay size enerji verecektir, güçlendirecektir. Merkür retrosu etkisinde bazı planlarınızı ertelemeniz, bekletmeniz mümkün. Mars İkizlerde parasal harcamalara işaret ediyor. Geçmişe yönelik ödemeler söz konusu.

İkizler, 12.evinizde Boğada yeniay sizi bir seyahate çıkarabilir. Bu işle ilgili olabilir. Kiminiz de, yatırım, emlak, birikim, parasal konulara odaklanacaksınız. Çaba gösterdiğiniz bir konuda olumlu bir sonuç alabilir, bunun için ilgili kişi/leri ikna edebilirsiniz. Sakarlığa vs dikkat.

Yengeçler, Güneş ve Ay Boğada size iyi gelen enerjiler vermekte. Bir istediğinizi gerçekleştirmek için harekete geçiren gelişmeler olabilir. Kiminiz bir yakınınızdan iyi bir haber alabilirsiniz. Kiminiz işle ilgili bir konuda iyi bir haber alabilirsiniz. Kıskançlık ilişkilerde problem yaratabilir, dikkat etmek lazım.

Aslanlar, iş anlaşması, proje, bir planı olgunlaştırmak, ilgili kişilerle üzerinde konuşmak vs için yoğun bir zaman. Resmi konu, dava, mahkeme vs iyi haber gelebilir. Sağlığa dikkat. Bir konuda başarı elde etmek istiyorsunuz ancak Retro vs yıldızlar sizi tereddüte düşürüyor. Erken davranmak doğru olmaz zaten.

Başaklar, Güneş ve Ay Boğada seyahate işaret ediyor. Ancak Merkürün Retro olması ertelemenize neden olabilir. Yine de, yeniaydan sonra daha rahat plan ve program yapabilirsiniz. Mars İkizlerde harekete geçirir sizi.

Teraziler, yakınlarla görüşmek için hareket var hayatınızda. Diğer yandan, parasal konuda sizi rahatlatan bir gelişme var. İş veya gündelik hayatta var olan karmaşa, dağınıklık bir süre sonra düzelecek görünüyor. Merkür Retro ve zıt burcunuzda, canınızı sıkan bir haber almanız mümkün.

Akrepler, ilişkiler önem kazanıyor bu yeniayla birlikte. Önemli kişilerle görüşme ve tanışma önemli gelişmelere vesile olabilir hayatınızda. Ancak parasal konuda dikkatli olmak gerekir. Verimsiz, size bir şey kazandırmayan bir işten vazgeçmek lazım derim. Boğa yeniayı sizi daha sonuç alıcı işlere odaklar.

Yaylar, Mars İkizlerde zıt burcunuzda, seyahat olabilir, gündelik hayatınızı hareketlendiren görüşmeler yapabilirsiniz. İlginç karşılaşmalar mümkün. Ancak öncelikle bitirmeniz gereken şeyler var, onları tamamlamak lazım. Yeni şeylere yönelmenizi engelleyen eldeki işleri bitirmek iyi gelir size. Bir işte beklediğiniz bir sonuç almanız size güç verecektir.

Oğlaklar, sevdiklerinizle birlikte olmak zamanı. Kafanızdaki dağınıklığı atmak için önceliği hali hazırda halletmeniz gerekli işlere verin. Planlar, programlar yaparsınız ancak bekleten durumlar var. Güneş ve Ay Boğada aile, yakın desteği olur size.

Kovalar, Boğa yeniay ve Güneş yuva evinizde. Eve odaklar sizi ancak Mars da İkizlerde 5.evinizde olacak, bu sizi bir süredir çakıldığınız ortamdan çıkarır, sosyal hayata, gezmeye de sevk eder. Yakın kişilerle bir araya gelmek, birlikte ortak karar vermek zamanı. Birlikte halletmek güç verecektir.

Balıklar, size de yakınlarla bol görüşme var gibi. Eve dönüş var kiminize. Kiminiz aile ziyareti yapabilirsiniz. İşte veya sosyal hayatta anlaşamadığınız, mesafe koyduğunuz birileri var gibi. Daha önce başvurduğunuz bir işle ilgili sonuç alabilirsiniz veya başka konuda resmi bir anlaşma, yazılı bir işlem vs gündeme gelebilir. Sağlığa dikkat etmek lazım.

Bir önceki yazımız olan Merkür Retrosunu Avantaja Çevirmenin Yolları Neler? başlıklı yazımızda Astrolog Aylin İleri Aydoğan, merkür retrosu ve retro merkür hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ