Temmuz Ayında İlişkiler Açısından Şanslı Burçlar Hangileri?

Temmuz Ayında İlişkiler Açısından Şanslı Burçlar Hangileri?
Haberi paylaşın...

Astrolog Şebnem Eksib, temmuz ayında burçların nasıl etkileneceğini yazdı:  “İlişkiler açısından bu ay en şanslı burçlar Boğa, Akrep ve Terazi… İlişkilerinizde kıskançlık krizlerine karşı dikkatli olun. Bu etki aynı zamanda sizi yalnız kalmaya, izole olmaya doğru da itebilir.”

 

KOÇ YÜKSELEN VEYA KOÇ BURCU:

Para alanınıza yerleşecek Venüs 27 Temmuza kadar olan süreçte finansal konularda fırsatlar sunabilir. Yakın çevrenizle ilişkilerinize ay boyunca dikkat etmeniz gerekiyor. Kardeşler, arkadaşlar veya akrabalarla ilgili bazı durumları çözmek, liderlik etmek söz konusu olabilir. İlişkilerle ilgili bir süredir konuşmaya ihtiyaç duyduğunuz biriktirdiğiniz konuları bu aralıkta anlatma fırsatı bulabilirsiniz. 5 Temmuzdan itibaren ev, yuva ve aile alanlarınızda ani gelişmeler söz konusu.

BOĞA YÜKSELEN VEYA BOĞA BURCU:

Burcunuzdaki Venüs dikkat çekici olmanıza destek vermekte. İlgi çektiğiniz bir ay olacak. ancak kıskançlıklar nedeniyle gerginliklere dikkat edin. Bir tarafınızla duygusal alanlar öne çıkarken, bir yandan da kendinizle kalmak isteyebilirsiniz. Maddi konularda girişimci etkiler söz konusu. Bir süredir hayata geçirmek istediğiniz bir iş veya durum adına adımlar atma, cesur davranma söz konusu. Ay ortasında özellikle 10 ve 15 Temmuz arası duygusal konularda ani gelişmeler yaşanabilir. Kardeşler ve yakın çevrenize temmuz ikinci haftasından itibaren daha fazla odaklanacaksınız. Ayın ikinci yarısı mide ve sindirim sisteminize dikkat etmek yerinde olacaktır.

İKİZLER YÜKSELEN VEYA İKİZLER BURCU:

Özellikle 25 Temmuza kadar olan süreçte hareketli ve aktif bir ay geçirebilirsiniz. Hedeflediğiniz, uzun süredir adım atmayı planladığınız bir konuda işler hızlanabilir. Ancak ay boyunca sağlığınız bilhassa bel ve omuz bölgesine dikkat etmekte fayda var. Birden fazla konuya yöneleceğiniz, çözüm odaklı olacağınız bir ay söz konusu. Kişisel konularda yakın çevrenizle ilgili bir durumu çözmeniz söz konusu, ele aldıklarınızda inisiyatif almak, yönetmek ve yönlendirme yapacağınız etkiler var. 8 Temmuz civarı yeni ay döngüsünde ilişkiler, eş veya partnerinizle alakalı konulara yoğunlaşabilirsiniz. Finansal alanlarda gelir gider dengelerinize dikkat edin.

YENGEÇ YÜKSELEN VEYA YENGEÇ BURCU:

İç huzursuzluklarınızın arttığı, çabuk öfkelendiğiniz, eski konuların, olayların sıklıkla önünüze geldiği bir ay söz konusu. Moralinizi iyi tutmanız, sağlığınıza ve kişisel huzurunuza önem vermeniz yerinde olacaktır. Ayın hemen başında gerçekleşecek dolunay döngüsü sağlık konuları, mesleki alanlarda hassasiyet içermekte. Ani gelişmelere, planlarınız dışında oluşacak durumlara müdahale etmenize açık etkiler söz konusu. Bu nedenle gerek duygusal hayatınızda, gerekse günlük işlerinizde temkinli ve akılcı yaklaşımlar sergilemeniz ay boyunca önemli olacak. Maddi konularda bu ay riskli adımlar atmayın. Para alanızda hareket eden Rahu sizi hırslı ama plansız kılabilir. 11 Temmuzdan itibaren burcunuza yerleşecek Mars ile ay sonuna kadar aktif bir dönem yaşanacak. Kazalara, mide ve sindirim sorunlarına karşı tedbirli olmaya çalışın.

ASLAN YÜKSELEN VEYA ASLAN BURCU

Kariyer ve iş alanlarınızda keyifli bir süreç yaşanabilir. Rahatınız, konfor isteğiniz öne çıkarken, hali hazırda yürüttüğünüz bir iş veya proje varsa sonuçlandırmak için destekli olacaksınız. Bu ay ortası 5 ile 10 Temmuz arası ilişkiler ve duygusal alanlarınızı aktive eden bir dolunay enerjisi yaşayacaksınız. Bir süredir belirsizlik taşıyan iş veya ilişkiyle ilgili bir konu sonuca ulaşabilir. 23 Temmuzda gerçekleşecek Yeni ay süreci içsel dengelerinizin zorlanmanıza, enerjinizin düşmesine neden olabilir. Ayın son haftasında fiziksel ve ruhsal olarak kendinizi yormadan mümkünse tatil olanaklarını değerlendirmeye çalışın.

BAŞAK YÜKSELEN VEYA BAŞAK BURCU:

Ay Ortasına kadar Mars’ın burcunuza olan görünümü sizi fevri çıkışlara, ani şekilde parlama enerjisine itebilir. 12 Temmuzdan itibaren hedefleriniz, sosyal çevrenizle ilgili alanda ilerleyecek gezegen daha aktif ve sonuç odaklı olmanıza neden olacak ancak arkadaşlarla olan ilişkinize 10 temmuzdan itibaren dikkat etmekte fayda var. Aile büyükleriyle halletmeniz veya çözmeniz gereken bir mesele varsa bu ay cesur adımlar atma eğiliminiz yüksek. Bitirilmesi ve tamamlanması gereken konuları halletmek adına itici güç hissedeceksiniz. Bu ayın enerjilerini yönetirken, kendinizi ifade etme şeklinize önem verin. İyi niyetle müdahil olduğunuz bir durum tahmin etmediğiniz bir noktaya varabilir. Seyahatler, yolculuklar adına hareketli bir ay geçirebilirsiniz.

TERAZİ YÜKSELEN VEYA TERAZİ BURCU:

İlişkiler, duygusal alanlarda akılcı hareket etme eğiliminiz yüksek. Ağırlıklı sizin taşıdığınıza veya sorumluluğunuzu daha fazla aldığınıza inandığınız bir ilişkiniz varsa bu ay duygusal konularda keskin kararlar verebilirsiniz. Bekarsanız bir ilişki veya flörtle ilgili sürpriz bir gelişme yaşanabilir. Maddi konularda sorumluluklarınız ve hatta sizden beklenenler artabilir. İş ve kariyer konularında 11 temmuzdan itibaren yoğun bir temponuz söz konusu. Ancak iş yerinizde bir çalışan veya meslektaşınızla ilgili var olan bir sorun varsa bu problem de artabilir ve özellikle işle ilgili konularda fevri kararlar alma eğilimleriniz de yükseliyor. Ay rotasından itibaren risklere dönük ve cesur adımlar atma isteğiniz artacak.

AKREP YÜKSELEN VEYA AKREP BURCU:

Bu ay ilişkiler, duygusal konular, aşk hayatınız veya eşiniz, partnerizle alakalı konular öne çıkmakta. Ay sonuna kadar ilişki alanınızda aktif etkiler verecek olan Venüs, birliktelikleriniz adına gelişmeleri destekleyecek. Diğer yandan kıskançlık ve kontrol etme dürtüsünü de arttıracak olan enerjiler, duygusal hayatınızda akılcı hareket etmeyi gerektirmekte. Ortaklı işler, yurtdışı bağlantılı konular adına fırsatlara dönük olacaksınız. Bu alanlarda beklenmedik gelişmelere de açık olacağınız etkileriniz var. Proje çalışmaları hız kazanabilir. Ay boyunca bir çok konuyu ele almak durumunda kalabilirsiniz ki planlı olmak ve özellikle iş konularında prensipli hareket etmeniz doğru olacaktır.

YAY YÜKSELEN VEYA YAY BURCU:

Burcunuzdan bir süreliğine ayrılan Satürn, Kasım ayına kadar artan sorumluluk ve yüklerinizi hafifletecek. Bu ay iş teklifleri ve olanakları açısından şanslı etkilerden geçiyorsunuz. Ancak bilhassa kadınlardan gelebilecek sıkıntılara ve düşmanlıklara da dikkat edin. 8 Temmuzda burcunuzda gerçekleşecek Dolunay döngüsü bir ilişkinizle ilgili sıkıntıları düzene koymanıza destek verebilir. Duygusal olarak ayın en yoğun süreci 5 ile 12 Temmuz arasında sizin adınıza yaşanacak. Bu süreçte ilişkiler adına beklenmedik gelişmeler olabilir. 20 Temmuz civarında duygusal konularda yine bir hareketlenme yaşayabilirsiniz. Ay sonunda gerçekleşecek Yeni ay sizi zorlayabilir. 22-23 Temmuzdan 27 Temmuza kadar olan süreçte duygusal ve ruhsal olarak kendinizi ve sınırlarınızı zorlamayın, maddi konulara da dikkat edin.

OĞLAK YÜKSELEN VEYA OĞLAK BURCU:

Haziran ayından bu yana devam eden sağlık sorunları, meslekli konularda ki koşturmalar ve artan iç gerginlikleriniz 12 Temmuzdan itibaren düzene girmekte. Mars ikili ilişkiler ve ortaklı alanlarınıza ay ortasından itibaren yerleşirken, ikili ilişkilerinizde sakin ve akılcı davranmak yerinde olacaktır. Bu ay iş ve meslek konularında temponuz devam etmekte. Duygusal kararlar alma, çabuk alınma veya meseleleri kişiselleştirme eğilimleriniz de artıyor ki 12 Temmuzdan itibaren yakın çevrenizle diyaloglarınızı iyi yönetmelisiniz. 8 Temmuzda gerçekleşecek Dolunay süreci 7 Temmuz ile 12 si arası aktif olacak ve bu döngüde düşmanlara, rakiplere, arkanızda iş çeviren insanlara dikkat etmeniz yerinde olur. İlişkiler ve duygusal konularda aktif bir ay geçireceksiniz. Beklemediğiniz şekilde hayatınıza yeni biri girebilir, özellikle bekar oğlaklar sürpriz gelişen flörtlere açık etkilerden geçiyorlar.

KOVA YÜKSELEN VEYA KOVA BURCU:

Duygusal hayatınız, aşk ilişkileri, çocuklarla ilgili konularda gergin ama koşturma içinde bir süreç geçirdiniz. 11 temmuzla birlikte temponuz çalışma alanları ve mesleki konulara aktarılacak. Her durumda günlük işleriniz, rutin olarak ele aldıklarınız da dahil ay ortasından itibaren hayli yoğun olabilirsiniz. Sağlığınıza, özellikle de mide, sindirim sisteminize dikkat etmelisiniz. Genel olarak bağışıklığınızı yüksek tutmanız ve beslenmenize önem vermeniz gereken bir ay geçireceksiniz. Ev ve aile konuları, taşınma ev dekorasyonları, ev değişiklikleri, satın alma veya kiralama konularında destekli etkileriniz var. İlişkilerle ilgili gelişmeler ise daha çok ayın sonunda kendini belli etmeye başlayacak.

BALIK YÜKSELEN VEYA BALIK BURCU:

Bu ay sizin için öne çıkan konular ev ve yuva alanlarınız, ebeveynler, kariyer ve iş konuları olarak sıralanabilir. Yapmak istedikleriniz, hedeflediklerinizle sorumluluklarınız arasında seçimler yapmanız gerekebilir. Ayın ilk haftası etkin olacak Dolunay sürecinde ev aile, kariyer konularıyla ev ve iş arasındaki dengenin oturtulması ve vakit ayırmanız gerekenlere planlı bir zamanla uygulama zorunluluğu gerekebilir. İlişkiler ve aşkla ilgili alanlarda Uranüs Mars etkileşimi sizi beklemediğiniz gelişmelerle yüzleştirme potansiyelinde. 23 temmuzda burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay döngüsü ise duygusal olarak kapalı olmakla birlikte iş ve kariyer alanlarında size yeni fırsatlar ve değişiklikler getirebilir.

Bir önceki yazımız olan Yeniay, En Çok Bu Burçları Etkiliyor... başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ