Bilgi:
Renkli Kadınların Buluştuğu Platform... Siz de hikayenizi yazın yayınlayalım...

En Meraklı Ve Dengeli Burç Hangisi?

En Meraklı Ve Dengeli Burç Hangisi?

 

 

En Meraklı Ve Dengeli Burç Hangisi?

Genel olarak meraklılığı ve gizli işler çevirmesiyle ön plana çıkan terazi burcu, aslında oldukça dengeli bir burçtur. Çözümlenmesi zor olan işleri terazi burcu insanı kolaylıkla çözer. Başkaları için zor olan terazi için zor değildir. Adalet için yaşar. Tarafsız,aşırıya kaçmayan bir yapısı vardır. Yalnızlığı sevmeyen terazi burcu insanları, uyumlu ve kibardırlar.

terazi-kahkaha-burç

Terazi burcu insanı sabırsız olup, beklemekten hoşlanmaz. Oldukça fazla hata yapar ama hatalarını onarmak için geç de olsa bir hareket içerisine girer. Dost ilişkilerinde dengelidir. Sevgili ilişkilerinde ise hemen aşık olurlar. Bu aşık olmaları sevdiklerinden değil ama alışkanlıklarından dolayıdır. Aşk konusunda çok iyi edebiyat yaparlar. Girdikleri ortama ayak uydurmaları çok kolaydır. Sevdiklerini,dostlarını ve ailesini ağırlamayı sever. Paradan kaçınmaz, iyi ağırlamak onun için en önemlisidir. 

Bir önceki yazımız olan Makyajda Fondöten Seçimi Nasıl Olmalı ? başlıklı yazımızda Beyaz Tene Uygun Fondöten, Cilde Uygun Fondöten ve Cilt Rengine Uygun Fondöten Nasıl Seçilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM