Renkli Kadınlar

Grand Rouge L’elixir Ruju ile Dudaklar Bütün Gün Renkli…

Grand Rouge L’elixir Ruju ile Dudaklar Bütün Gün Renkli…
Haberi paylaşın...

Kadınların makyajda en çok sinir oldukları konu, rujun kısa zamanda çıkması ya da renginin dağılmasıdır. Yves Rocher’un çıkardığı yeni Grand Rouge L’elixir Ruju ile bu sorun ortadan kalkıyor ve 12 saat boyunca kalıcılık sağlıyor. Üstelik 12 renk seçeneği de kadınlara büyük rahatlık olanağı sağlıyor

 

“Sürekli yeni ruj alıyorum ama hep aynı dert, bir saate kalmadan dudaklarımda ruj kalmıyor. Bıktım bu duurmdan ne yapacağımı bilemiyorum…” Bu cümleler pekçok kadının ortak cümleleri. Siz de harika görünen bir makyaj yaptınız ve en azından birkaç saat kalsın istiyorsunuz. Ama bir bakıyorsunuz bir saat sonra dudaklarınızda hiçbir renk yok ya da rujun renkleri dağılmış.  İşte bu sorunu yaşayan kadınlar için Yves Rocher yeni bir ürün çıkarmış: Grand Rouge L’elixir Ruju.

Bu yeni ürünün en önemli özelliği mat etkiye sahip ve yoğun pigmentli olması. 12 farklı rengi olan ve bitkisel içeriğindeki kamelya yağı sayesinde yenileyici özellik taşıyan Grand Rouge L’elixir Ruju kullanan hanımlar şimdi  hayatlarından çok memnun. Kullanıcılar  “dudakları kurutmadan, 12 saat boyunca dayanıklı ve konforlu bir şekilde kullanıyoruz. Çok rahat ettik” diyor.

10 gün boyunca 102 kadına yapılan test sonucunda ise kullanıcılar renklerin yoğun olduğundan dolayı memnuniyetlerini belirtmişler.

Ürünü kullanan kadınlara biz de sorduk: Dermatolojik kontrol altında test edilen, içeriğinde mineral yağ, alkol ve paraben içermeyen Grand Rouge L’elixir Ruju’n makyaj çantalarının vazgeçilmezi olduğunu söyleyerek şunları eklediler: “Bütün gün makyajın bozulmaması çok büyük avantaj. Mesela bazen bir düğüne gidiyoruz. Düğün sırasında eskiden 3-4 kere ruj tazelemeye giderken şimdi bu sorun ortadan kalkmış oldu.  Bir de 12 farklı renginin olması da büyük rahatlık. Kıyafete ya da ortama göre seçtiğimiz ruj renginde bu kadar seçeneğin olması çok konforlu.

Bir önceki yazımız olan Yaşlı Gösteren 10 Makyaj Hatası! başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ