Renkli Kadınlar

Makyaj Çantasında Neler Olmalı?

Makyaj Çantasında Neler Olmalı?
Haberi paylaşın...

Her an en alakasız yerde ihtiyacımız olabilir makyaj çantamızın içindekilere. Peki makyaj çantasında neler olmalı?

Evet, kadınların olmazsa olmazıdır makyaj çantaları. İçine koyulan makyaj malzemeleri çoğu zaman hayat kurtarır. Her an en alakasız yerde ihtiyacımız olabilir makyaj çantamızın içindekilere. Peki makyaj çantasında neler olmalı?

Günlük makyaj çantanızın içinde olması gerekenleri şu şekilde sıralayabiliriz. Öncelikle bir ıslak mendil, ıslak mendil gün içerisinde bir çok kötü durumunuzu kurtaracaktır. Islak mendil yerine temizleyici jel de bulundurabilirsiniz. Nemli bir cilde sahipseniz bir pudra ve fırçası, ve el kremi de makyaj çantanızda olması gereken malzemelerden. Gün içerisinde belki de en çok ihtiyacınız ruj olacak, çünkü bir şeyler yeyip içeceksiniz. Ayrıca bir adet fondoten, bir adet sevdiğiniz tarak makyaj çantasında bulunmalı. Sonradan fark edilen tüyler için bir cımbız, yüzünüze renk katmak için allık ve makyaj temizleme mendilini de çantanıza alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Makyajda Fondöten Seçimi Nasıl Olmalı ? başlıklı yazımızda Beyaz Tene Uygun Fondöten, Cilde Uygun Fondöten ve Cilt Rengine Uygun Fondöten Nasıl Seçilir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hatice Çetin dedi ki:

    Makyaj cantamda ki vazgeçilmezlerim ruj,tarak ve kapatici sanırım:)

BİR YORUM YAZ