Renkli Kadınlar

Işık Saçan Gözler İçin Özel Kokteyl!

Işık Saçan Gözler İçin Özel Kokteyl!
Haberi paylaşın...

Gözaltı ışık dolgusu, yorgun, güçsüz gösteren göz altlarını canlandırıyor ve ışıltı veriyor. Üstelik şişme yapmadan eşit yayılarak doğal bir dolgunluk veriyor.

Medikal estetik artık gözlerinizin ışık saçmasını sağlayacak kadar gelişti. Şimdi göz altınızdaki morluklarınızdan, çukurluklardan anında kurtulmak, sağlıkla parlayan gözlere sahip olmak mümkün. Özel Dermamed Poliklinikleri’nin kurucusu Dr. Levent Türbedar, bu büyüleyici yöntemi anlattı.

“Gözaltı ışık dolgusu, bakışlarınızı sislendiren, sizi yorgun ve güçsüz gösteren göz altlarınızı canlandırır, ihtiyacınız olan ışıltıyı verir. Üstelik şişme yapmaz, eşit yayılır ve doğal bir dolgunluk verir.

Özel dolgularla yapılan bir kokteyl, ucu keskin olmayan ve kanama yapmayan özel iğnelerle hedef bölgeye enjekte ediliyor. Göz altı içeriden yükseltilerek hem çukur, hem de çukurun yarattığı gölge yok ediliyor. Dolayısıyla gözleriniz artık olması gerektiği gibi enerjinizi ve ışığınızı yansıtıyor. Uygulamaya bu yüzden ‘Göz Altı Işık Dolgusu’ diyoruz.

Dr. Levent Türbedar, “Cildin doğal yapıtaşlarından biri olan hyaluronik asit var. Bu modern tıbbın getirdiği en önemli yeniliklerden biri. Neredeyse bütün dolgularda kullandığımız hyaluronik asit sayesinde dolgunun etkisi çok daha uzun sürüyor, ayrıca alerjik reaksiyona neden olmuyor. Uygulamayı tekrarladıkça cildin kalitesi artıyor, canlanıyor, nemleniyor ve bu yöntemde acı yok. Lokal anestezi uygulanıyor. Bu yüzden de mutlaka deneyimli bir hekim tarafından uygulanması gerekiyor” diyor.

Bir önceki yazımız olan Botoks kardeşliği doktor hatası! başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ