Renkli Kadınlar

Kate Middleton tarih yazmaya hazırlanıyor! Kraliçe’den askeri unvan alacak

Haberi paylaşın...

2011 yılında Prens William ile evlenerek İngiliz Kraliyet Ailesine gelin giden Kate Middleton, İngiltere tarihine damga vuracak bir hediye almaya …

Kate Middleton tarih yazmaya hazırlanıyor! Kraliçe’den askeri unvan alacak
Haberi paylaşın...

2011 yılında Prens William ile evlenerek İngiliz Kraliyet Ailesine gelin giden Kate Middleton, İngiltere tarihine damga vuracak bir hediye almaya hazırlanıyor. İddialara göre; 96 yaşındaki Kraliçe II. Elizabeth, gelinini askeri bir unvanla gururlandıracak.

İngiliz Kraliyet Ailesinin örnek çiftlerinden Prens William ve Kate Middleton, dünya basınında parmakla gösteriliyor. 2011 yılında Prens William ile evlenerek Kraliyete gelin giden 3 çocuk annesi Cambridge Düşesi, saygılı tutumlarıyla Kraliçe II. Elizabeth‘in gözüne girmeyi başardı. 

İddialara göre; Kraliçe II. Elizabeth yakın zamanda torununun eşi Kate Middleton’a askeri bir unvan verecek. İddialar doğrulanırsa Middleton, Kraliçe II. Elizabeth’ten tam 80 yıl sonra bu unvanı taşıyan ilk kadın olacak.

Bir önceki yazımız olan Julia Roberts romantik komedilerde rol almıyor, çünkü... başlıklı yazımızda Romantik Komedi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ