Bilgi:
Renkli Kadınların Buluştuğu Platform... Siz de hikayenizi yazın yayınlayalım...

Nurçin Koçoğlu Boyner, Genel Müdür Yardımcısı Oldu

Nurçin Koçoğlu Boyner, Genel Müdür Yardımcısı Oldu

Ülkemizin en önde gelen perakende giyim mağazalarından biri konumunda bulunan Boyner’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Nurçin KOÇOĞLU BOYNER Genel Müdür Yardımcısı Oldu! Bu atama ile şirket yönetiminde kadınların ağırlığı daha da hissedilir hale geldi. Boyner tarafından yapılan açıklama ve haberin detaylarıyla devam edelim.

Boyner’de üst düzey atama: Nurçin Koçoğlu Boyner Pazarlama ve Marka Yönetimi’nden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu… Türkiye’nin lider moda perakendesi şirketi Boyner’de, üst düzey bir atama gerçekleşti. Nurçin Koçoğlu, 1 Temmuz 2020 tarihi itibarı ile “Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı” olarak göreve başladı. Markanın bütün pazarlama stratejileri artık Nurçin Koçoğlu yönetiminde şekillenecek ve marka yönetimi de kendisine bağlı olacak.

Nurçin KOÇOĞLU BOYNER Genel Müdür Yardımcılığına Getirildi!

Türkiye’nin farklı sektörlerinin önde gelen şirketlerinde deneyimlediği 20 yıl yöneticilik tecrübesi bulunan Nurçin Koçoğlu, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Fransa’da yer alan Grenoble Ecole de Management Üniversitesi’nde “Dijital İş Stratejisi” eğitimi alan Koçoğlu, profesyonel kariyerine Mercedes-Benz Türk’te başladıktan sonra Turkcell’e geçiş yaptı ve burada 7 yıl boyunca Pazarlama fonksiyonunun farklı birimlerinde yöneticilik görevinde bulundu. Ardından Hepsiburada’da Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü ve İcra Kurulu Üyeliği görevini üstlendi. Daha sonra aynı unvanla Media Markt bünyesinde yer alan Nurçin Koçoğlu, şirketin marka ve dijital dönüşümünde görev aldı. 2015 yılında Kurumsal Pazarlama İletişimi Direktörü olarak marka birleşmesi sırasında Türk Telekom’da görev alan Koçoğlu, 2017 yılında kurulan danışmanlık şirketi Canvas’ın kurucu ortağı oldu. Sektörde büyük tecrübeye sahip olan Nurçin Koçoğlu’nun yükselişi Boyner çatısı altında da bütün hızıyla devam ediyor.

Nurçin Koçoğlu Boyner Büyük Mağazacılık bünyesindeki yeni görevinde Boyner’in fiziksel mağazacılık ve online kanallarının tüm pazarlama ve marka stratejisi süreçlerinin ve Morhipo da dahil müşteri hizmet kanallarının entegre yönetilmesine liderlik yapacak. Morhipo ve Boyner için birlikte verilen görevin büyüklüğü Nurçin Koçoğlu’na şirkette duyulan güvenin de bir göstergesi konumunda değerlendiriliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM