Serra Yılmaz’ın Filminden İlk Fragman Yayınlandı!

Serra Yılmaz’ın Filminden İlk Fragman Yayınlandı!
Haberi paylaşın...

Serra Yılmaz’ın yönetmenliğini yaptığı Cebimdeki Yabancı filminin fragmanı yayınlandı. Film, 2 Şubat’ta vizyona girecek.

Yapımcılığını ünlü yönetmen Ferzan Özpetek’in üstlendiği, Yönetmen koltuğunda ise usta oyuncu Serra Yılmaz’ın oturduğu, bir İtalyan filminden uyarlanan Cebimdeki Yabancı’nın fragmanı yayınlandı.

Cebimdeki Yabancı, başta cep telefonu olmak üzere insan hayatını ele geçiren teknolojinin, kadın-erkek ilişkileri üzerindeki etkisini çarpıcı bir dille anlatıyor.

FİLMDE YILDIZ ÇOK…

Senaryosunu Murat Dişli’nin kaleme aldığı filmde Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız başrolleri paylaşıyor.

Filmde, yedi eski arkadaş akşam yemeğinde bir araya gelir ve yemek boyunca bir oyun oynamaya karar verir. Herkes telefonlarını masaya koyacak, telefona gelen her mesaj ve bildirim yüksek sesle okunacaktır. Zaman ilerledikçe yeni sırlar ortaya çıkar, ilişki dengeleri altüst olur. Cebimdeki Yabancı’da çok yakın dostlar, aslında mükemmel yabancılar olduklarını keşfeder.

Başrollerini Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız’ın paylaştığı film seyirciyi sürprizi hiç bitmeyen bir hikayeye davet ediyor.

Oyuncular: Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu, Şükrü Özyıldız

İHTİMAL Kİ şarkısı: Söz-Müzik: Sezen Aksu Yorumcu: Sezen Aksu Düzenleme: İlker Bayraktar, Ayda Tunç

 

SERRA YILMAZ KİMDİR?

13 Eylül 1954’de İstanbul’da dünyaya geldi.Çocukluğunda evde Türkçe’yle birlikte Fransızca’yı babası ve dedesinden öğrendi. Saint Pulcherie ve Saint Benoit’da eğitim gördü daha sonra Fransa’da Caen Üniversitesi’nde psikoloji bölümünden mezun oldu. Fransa Kültür Bakanlığı tiyatro sorumlusu olan Robert Abirached’den tiyatro dersleri aldı. Serra Yılmaz, 1977-1979 yılları arasında Dostlar Tiyatrosu’nda sahneye çıktı.

Fransızca ve İtalyanca’dan profesyonel simultane çeviri yapan Yılmaz, Papa 16. Benedict’in Türkiye ziyaretinde çeviri yapmasıyla Türk halkı tarafından da tanındı.
İtalyan sinema dünyasında iyi tanınan Serra Yılmaz, yurt içinde ve dışında sinema ve dizi filmlerde rol aldı. Ferzan Özpetek’in ilk filmi Hamam dışında sonraki üç filmi Harem Suare, Cahil Periler ve Karşı Pencere kadrosunda yer aldı. Tarkan’ın Hüp şarkısının klibinde de yer aldı.
Eyvah Eyvah 3, Nar, Beni Unutma İstanbul , Kaybedenler Kulübü, Vavien, Parmaklıklar Ardında, Asmalı Konak, Karşı Pencere, Cahil Periler, O da Beni Seviyor, Yeşil Işık gibi birçok önemli yapımda yer aldı.

Bir önceki yazımız olan Bu Yaşta Hala Pollyannacıyım! başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ