X Parkur, mutlu hayat isteyenlerin hayallerine dokunuyor!

X Parkur, mutlu hayat isteyenlerin hayallerine dokunuyor!
Haberi paylaşın...

X Parkur, farklı uzmanlık alanlarını danışanları için buluşturarak daha iyi yaşamlar kurmalarını ve kişisel dönüşümlerini başlatmalarını amaçlıyor. Sorunlarla başa çıkmakta güçlük çekenler, iki günlük parkur sonrası yepyeni bir hayata umutla başlıyor.

Her birinin kendi alanında ‘’en iyi’’ uzmanlardan oluştuğu X Parkur eğitmenleri,  gerçekleştirdiği çalışmalarda bireylerin kendi yaratım gücünün farkına varmaları, bilinçaltlarında birikmiş olumsuz duygulardan kurtularak keyifli, üretken, çok daha sağlıklı bir hayat yürütmeleri için uygulamalı eğitimler ile rehberlik ediyor.

HUZURLU YAŞAMIN YOLU…

Türkiye’de ilk kez kişisel gelişim alanında altı ayrı uzmanı bir araya getiren mental dönüşüm etkinliğindeki ekipte Psikolojik Danışman Defne Uğurluel, EFT Uzmanı Nimet Özkan & Erkan Özkan, Nefes Eğitmeni Candan Yazıcı, Astrolog Berna Atay, Yaşam ve Dönüşüm Koçu Özge Çuhadaroğlu bulunuyor.

Çalışma, sistemlerin insan üzerindeki baskısı nedeniyle oluşan tüm olumsuz duygu ve düşünce biçimlerini yok edip, olumluya dönüştürerek bireylerin daha huzurlu ve keyif alabilecekleri bir yaşam kurmalarının yolunu açıyor.

Yeni bir hayata yelken açmak isteyenler bu fırsatı kaçırmayın!

 

X Parkur nedir?

X Parkur, hayatımızdaki engelleri aşmak, üretmek, mutlu olmak ve en önemlisi yaratanın bize bahşettiği yaratma gücünü açığa çıkarmak için Türkiye’de ilk kez birbirinden bağımsız altı ayrı uzmanlık alanını bir araya getiren bir organizasyondur.

X Parkur, farklı uzmanlık alanlarını danışanları için buluşturarak daha iyi yaşamlar kurmalarını ve kişisel dönüşümlerini başlatmalarını amaçlar. Danışanlar, bu altı uzmanlık alanında hizmet alarak hem bir başlangıç yapmış hem de hangi uzmanlık alanında kendileri için daha faydalı fırsatlar olduğunu ve daha çok verim aldıklarını deneyimleme şansı yakalamış olur.

Bir önceki yazımız olan Uyanış Bir Çağrıyla Başlar! başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ