Renkli Kadınlar

Ellerdeki Çatlaklar İçin Çözüm Önerileri

Ellerdeki Çatlaklar İçin Çözüm Önerileri
Haberi paylaşın...

Ellerdeki Çatlaklar İçin Çözüm Önerileri

el-çatlak

Ellerimizde özellikle kış aylarında çatlaklar oluşabilir. Ellerimize temas eden sıcak veya soğuk su çatlakların oluşmasına neden olur. Her an gözümüzün önünde olan ellerimizin çatlaması ve ağrıya neden olması canımızı oldukça sıkar ve günlük hayatımızı ciddi anlamda etkiler. Krem kullanarak çatlaklara karşı koyamıyorsanız vereceğimiz önerilere bir göz atmanızı tavsiye ederiz. 

El çatlaklarının en büyük nedeni sıvı sabundur. Sıvı sabun özellikle son yıllarda bir çok yerde karşımıza çıkar. İçindeki kimyasallar ne kadar krem sürersek sürelim iyileşme sürecini uzatır veya imkansız hale getirir. Kalıp sabun kullanarak bu sorunu sonlandırabilirsiniz. Her gün krem kullanarak düzelmeyen el çatlaklarınız varsa, bir süre kalıp sabun kullanarak bu sorunu çözme yoluna gidebilirsiniz. Yapmanız gereken 1 ay boyunca kalıp sabun kullanmak ve sonucu görmek.

eldeki-çatlaklar

Bir önceki yazımız olan Nasıl Hızlı Kilo Verilir? başlıklı yazımızda diyet listesi, Dukan Diyeti ve En Hızlı Kilo Verdiren Diyet hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ