Kova Burcunda Dolunay…

Doga Sayginer

Doga Sayginer

Yol gösterilmeye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, yaşadığınız zorluklarla yalnız yüzleşmeniz gerekmediğini söylemek için buradayım. Bana hemen ulaşın ve iyileşmeye başlayın. instagram: astro.cupido
Haberi paylaşın...

Bugün saat 15.01’de oluşacak kova burcunda oluşacak dolunay hangi burcu nasıl etkileyecek? Yükselen burca göre öne çıkacak temalar…

24 Temmuzda Kova burcunda yaşadığımız dolunaydan sonra yine aynı burçta 22 Ağustos 2021 İstanbul saatine göre 15:01 de yine yeniden kova burcunda fakat bu kez son derecelerinde bir dolunay yaşayacağız. Son dereceler astrolojide biraz daha katı, zorlayıcı ve kırılgan derecelerdir. Bu dönemde sosyal özgürlükler, toplumsal eşitlik temalarının önde olacağını görebiliriz.
Jüpiterin bu dolunayda ayla birleşmesine ithafen inançlar, vizyon, yabancı ülkeler ve hatta komşularımızla ilgili gündemlerin konu olarak iletişim, sosyal medya ve eğitim konularında haklar ve hukuksal mevzularla ilgili konuların biraz daha abartılı ve coşkulu olacak.
Bu yeni ayda iletişim temasının önde olacağı yükselen yayın ateşli heyecanlı ve bazen abartıya kaçan canlı konuşmalarının yolculuk, seyahat, eğitim ve iletişim konularında medya konularında  yoğunlaşacağını söyleyebiliriz.

YÜKSELEN KOÇ

Gelecek beklentileri planları konusunda yeni değerlenmeler yapabilir kendilerine yeni vizyonlar geliştirebilirler. Dernek ve STK  bağlantısı olanlar mevcut projelerini sonlandırıp yeni projeler için araştırma geliştirme faaliyetlerine başlayabilirler.  Yükselen koçlar toplum önünde kitlelere hitap ettikleri iş ve gündemlerinde bitirişler sonlanmalar yaşayabilir. Arkadaş çevresini de etkileyeceği için verdikleri sözlerin tutulmamasıyla karşı karşıya kalabilir.

YÜKSELEN BOĞALAR

Yükselen boğalar bu dolunay etkisini mesleki ve iş alanında yaşayacaklarından sorumlulukları olan işlerde tamamlanmalar ve sonlanmalar yaşayabilirler. Belki işlerinde
bazı konuları yeniden değerlendirme terfiler ve yer değişiklikleri gündemlerine gelebilir. Stresli dönemlerden geçebilecek olan boğaların sakin tutumlarını devam ettirmeleri kendilerini rahatlatacak sanatsal faaliyetlerde bulunmaları onlara iyi gelecek.

YÜKSELEN İKİZLER

Eğitim, yabancı ülkeler, akademik gündemler, üniversite konularında iç çekişmelerin yer alacağı konularda karşıtlık ve ikilem yaşayabilecekler. Biraz sancılı bir dönemden geçecek olan yükselen ikizler özellikle ortak paylaşımlı konulara dikkat etmeli. Kendilerini yaratıcı bir alana yöneltmeleri belki de hobilerini geliştirebilecekleri kısa eğitimlere katılmaları onlara iyi gelecektir.

YÜKSELEN YENGEÇ

Bu dönem krizli konulara dikkatlerini çekecek olan yükselen ikizlerin mantık ve sağduyudan uzaklaşmamaları ki  bu konu biraz ikili gelirler, krediler, borçlar alacaklar konularında hasssiyetlerinin artabileceğini endişelerinin kontrol altına alınmasıyla rahatlayabileceklerini belirtebiliriz. Kendilerine dönüp dua , meditasyon gibi desteklerle kendi psikolojilerini yükseltebilirler.

YÜKSELEN ASLAN

Evlilik, ilişkiler ortaklıklar alanında uzlaşmazlıklara dikkat etmeleri gereken bir dönemden geçecek olan yükselen alanlar bu dönemde neşe ve motivasyonlarını koruyacaklar. Yetenekler alanında ve para konusunda harcamaların artabileceği bir dönem yaşarken iişe yönelik seyahatlerinde artışlar olabileceğini söyleyebiliriz.

YÜKSELEN BAŞAKLAR

İş ortamlarında çalışma ortamlarında yoğunluklar, sağlık düzen konularına dikkat çeken yükselen başaklar çalışma arkadaşlarıyla ilişkili konularda daha sakin ve dengeli olmalılar. Hızdan uzak durması gereken bir dönemde olan başaklar daha kararlı olarak, sağlık ve şahsi konularında yeni gelişmelerle karşılaşabilirler.

YÜKSELEN TERAZİ

Bu dönem çocuklar, aşk hayatı konuları, yaratıcı konular, kendilerini ifade ettikleri konular,, risk aldıkları gelirler konularında bu dönemde abartıdan kaçınmalı mantık ve sağduyu ile hareket etmeliler.
Eğitsel konular, yabancılar konusunda da hareket yaşayan terazilerin yapısaldan sahip oldukları ahenk ve adalet temalarının onlara yardımcı olacağını düşünebiliriz

YÜKSELEN AKREP

Bu dönemde aile konuları, tasınma, baba ile ilgili konular hakkında değerlendirme ve toparlama sürecinde olabilirler. Duygusal bağları konusunda hassasiyetleri, ev hayatlarında hassasiyetleri devam ederken bu alanlardaki zorlukları elde edecekleri iş başarılarıyla dengelemeye ya da karşılamaya çalışabilirler.

YÜKSELEN YAY

Bu dolunayda fikirler çok hareketli ve çok coşkulu. Sonuçlar ve değerlndirmeler yazılar olabilir, kardeşler olabilir, eğitimler olabilir bu alanlarda sonuç alacakları bir dönemdeler.
Kendilerini ortaya çıkarmakta başarı olanlar yaylar sorumluluk alacakları yeni alanlarda başarıya sahip olacaklar.

YÜKSELEN OĞLAK

Bu dönem iş , gelirler, manevi değerler, konularında yabancıların olduğu konular da olabilir bir muhasebe döneminden geçecekler. Kendi yetenek ve maddi güçleriyle ortaya yeni bir proje çıkaracak olan yükselen oğlaklara yaratıcılıklarını ifade etmede başarılar diliyoruz.

YÜKSELEN KOVA

Dolunayın sahnede olduğu yükselen kovalar sağlıkları, işleri, hayat planları, kişisel konularda değerlendirmeler yaparak yeni kararlar alabilir bazı konularda bitişler yaşayabilirler. Dengeli tutumlar için hassasiyetlerini göz ardı etmeleri, sosyal gruplardan gelecek yeni şanslara kucak açmaları gerekecek.

YÜKSELEN BALIK

Bu dolunay biraz içe çekilmelerini, bilinçaltındaki konularla ilgili beklenmedik temaların açığa çıkacağı bir dönem yaşayabilirler. Sosyal konulara çok hassas olacakları bu dönemde yükselen balıkların kendi iç potansiyellerini ortaya çıkarmaları için bu süreç onlara çok faydalı olacak .

Bir önceki yazımız olan Bugün Gerçekleşen Yeniay, Hayata Bakışımızı Sorgulatacak... başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ