Renkli Kadınlar

Merhametli Ve Şefkatli Bir Yeni Ay Yaklaşıyor…

Doga Sayginer

Doga Sayginer

Yol gösterilmeye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, yaşadığınız zorluklarla yalnız yüzleşmeniz gerekmediğini söylemek için buradayım. Bana hemen ulaşın ve iyileşmeye başlayın. instagram: astro.cupido
Haberi paylaşın...

Yengeç burcunun şefkatli ve merhametli doğasında gerçekleşecek 10 Temmuz 2021 İstanbul saatine göre 04:16 yeni ayında iç dünyamıza ve duygularımıza yönelik bir döneme başlayacağız.

Ay yengeçte kendi burcunda ve güçlü olduğundan bu yeni ayın etkileri hepimiz tarafından hissedilecek. Bu dönemde hassasiyetimiz artacak en sahiplenici, en koruyucu en anneci yapımızı ortaya sereceğiz. Değişken duyguların etkisine açık olacağımız bu dönemde çabuk kızmamaya ve gereksiz alınganlıklar göstermemeye dikkat edelim.

Hayaller daha güçlü…

Bu yeni ay sürecine genel olarak göz attığımızda topum sağlığını ilgilendiren konularda yeni gündemler, yeni değerlendirmeler oluşabilir, ortak para kazandığımız alanlara özellikle dikkat ederek muhtemel kayıpların önüne geçmeye çalışabiliriz.

Hayallerimiz, rüyalarımız her zamankinden güçlü ve canlı! Manevi ve duygusal olarak kendimize yoğunlaşıp iç dünyamızın bilinmeyen yönlerini keşfetmemizin tam zamanı…

YÜKSELEN KOÇ

EVİMİZİ YENİLEMENİN TAM ZAMANI

Bu yen ay sürecinde yükselen Koç ların odak noktası evleri olacak. Belki bir ev değişikliği, satın alma veya taşınmalar yaşanabilir ve bu konularla ilgili yeni kararlar alınabilir. Aile büyüklerimiz ve ebeveynlerimizin hayatlarında meydana gelebilecek değişiklikler bizim yaşamımızı etkileyebilir.

YÜKSELEN BOĞA

YENİ İLETİŞİM YOLLARI AÇIK

Yükselen boğalar yeni iletişim mecralarında kendilerine yer bulurken kendilerini i duygularıyla ifade etmek konusunda coşkulu bir duygu durumunda bulacaklar. Kardeşleri ve yakın akrabalarıyla keyifli sohbetlerin tam zamanı

YÜKSELEN İKİZLER

YENİ FİNANSAL KAYNAKLAR YOLDA

Yükselen ikizlerin gündem konusu yeni gelir kaynakları olurken manevi olarak da değerlerini geliştirmek için yeni eğitimler ve bilgiler almaya açık bir dönemde olacaklar. Maddi olarak şans kapılarının yükselen ikizlere açıldığı bu dönemde kendilerine bol şanslar dileriz.

YÜKSELEN YENGEÇ

DUYGULARI DÖNÜŞTÜRME ZAMANI

Bu yeni ayın sahnesinde yer alan yükselen yengeçler duygularının derinliklerin sentezleyip mantıkları ile duyguları arasında denge kurmayı öğrenecekler. İhtiyaçları olan sevgi ve ilgiyi kendi iç kaynaklarıyla kendi kendilerini beslemeyi öğrenecek olan yükselen yengeçlerin dış kaynaklara olan bağımlılıkları azalacak.

YÜKSELEN ASLAN

İÇE DÖNÜŞ ZAMANI

Yükselen aslanların genelde dış dünyayla ilgileri yoğun olsa da bu yeni ay onların iç dünyalarına çekilip neye ve niye ihtiyaç duyduklarını anlamalarına kendileriyle ilgili yeni keşifler yapmalarına neden olacak.  Bu dönemi iyi değerlendiren aslanlar içsel ihtiyaçlarını belirleyip onları temin konusunda yeni adımlar atabilir.

YÜKSELEN BAŞAK

SOSYAL ÇEVRENİN GÖZDESİSİNİZ

Yükselen başaklar kendi sosyal çevrelerinin ve kitlelerin önünde onlara hitap etmenin ve ihtiyaçlarını karşılamanın yaşandığı bir süreçte olacaklar. Bu süreçte yeni sosyal çevre oluşturabilir yeni gruplar ve derneklerde faaliyet gösterebilirler.

YÜKSELEN TERAZİ

YENİ İŞ TEKLİFLERİ GÜNDEMDE

Yükselen teraziler bu yeni ay sürecinde yeni bir işe başlayabilir yeni iş teklifleri alabilirler. İş arayan teraziler iş bulabilir, mevcut işini değiştirmek isteyen terazilere yeni yollar açılabilir. Bu yen ayı iş hayatından beklentilerini mevcutları ve isteklerini göz önüne alarak geçirecek terazilere yeni yolculuklarında bol şanslar diliyoruz.

YÜKSELEN AKREP

UZAKLARA YOLCULUKLAR GÜNDEMDE

İnanç sistemleri, vizyonları, yüksek eğitim gibi konular ile ilgili önceden aldıkları kararları gözden geçirebilirler. Bu konularda yenlikler yaşayabilecekleri ; farklı ülkelere ve kültürlere yakın olup araştırmalar, gezi, ziyaret gerçekleştirebilecekleri veya bu konularla ilgili yeni kararların yeni gelişmelerin alınmasına fırsat tanıyan bir yeni ay gündemde olacak.

YÜKSELEN YAY

MADDİ SORUMLULUKLARI ALMA ZAMANI

Sevgili yükselen yaylar bu süreçte ortak paylaşımlı gelirleri ile giderlerinin dengesini kurmak, maddi sorumluluklarını almak ve bu alanla ilgili korkularıyla yüzleşmek durumundalar. Bu süreçten güçlenerek çıkmaları ve yeni farkındalıklar kazanmaları olası

YÜKSELEN OĞLAK

EVLİLİK ZİLLERİ ÇALIYOR

Bu dönemde ortaklıklar ve evlilik alanında gerçekleşecek yeni ay yükselen oğlaklar için yen başlangıçların yapılacağı ve kendilerini ortaklıklardan nasıl beslediklerini sorgulayacakları yeni bir dönem olacak. Bir evlilik kararı alınabilir yeni bir ortaklığa başlanılabilir.

YÜKSELEN KOVA

GÜNDEM SAĞLIKLI BESLENME VE DİYET

Sevgili kovalar bu dönemde yeni bir diyet veya sağlık & spor programına katılabilir, iş yeri arkadaşları ile ilgili değişimler yaşayabilirler. Çalıştıkları ekip arkadaşları değişebilir yeni üyelerin  katılımıyla bağlı bulundukları organizasyonlar büyüyebilir.

YÜKSELEN BALIK

YENİ BİR AŞK GELEBİLİR

Aşk ve çocuk alanıyla ilgili yepyeni gelişmeler yükselen balıkları bekliyor. Yeni bir çocuk sahibi olma kararı alabilir veya yeni bir aşk ilişkisine başlayabilirler. İlişkilerinde nasıl bir duygusal tatmin aradıklarını keşfedebilirler nasıl beslenmek istediklerini karşı tarafa rahatça ifade edebilirler.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Temmuz Ayında Burç Yorumları... başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ