Renkli Kadınlar

Güneş Tutulması Geçmişten Gelen Davaları Gündeme Getirebilir!

Doga Sayginer

Doga Sayginer

Yol gösterilmeye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, yaşadığınız zorluklarla yalnız yüzleşmeniz gerekmediğini söylemek için buradayım. Bana hemen ulaşın ve iyileşmeye başlayın. instagram: astro.cupido
Haberi paylaşın...

Doğa Saygıner, 10 Haziran’da oluşacak güneş tutulmasının burçlara etkisini yazdı

10 Haziran 2021 tarihinde İstanbul saatine göre 13:52 de gerçekleşecek güneş tutulmasını İkizler enerjisi ile yaşayacağız. Hızlı zihinsel faaliyetler, yargısız dinlemeler, derinlemesine olmayan çok çeşitli konularda bilgi sahibi olma isteğimiz yoğun olacak.

Doğa Saygıner

Konulara duygularımızı katmadan tarafsız ve net bir biçimde algılamaya dönük zihin yapımızla merak duygusunun hakim olduğu bir dönem yaşamaya hazır mıyız?

Güneş tutulması, bu kez gündem konuları olarak yüksek öğretim, akademisyenler, yabancı ülkeler, dış ticaret, hukuksal konular, adalet, kanunlar ve mahkemeler ve yabancı kültürlerle ilgili gelişmeleri gösterecek.

SÜRÜNCEMEDE KALMIŞ KONULARA DİKKAT

Tutulma sürecinde geçmişten gelen davalar, sürüncemede kalmış toplumu ve kadınları ilgilendiren hukuki konulara destek veren açılarla kamuoyunda önemli davalar gündeme gelebilir.

Kendimizi sözel olarak ifade etmeye ve dış kaynaklardan bilgi toplamaya son derece meraklı olacağımız bu süreçte bilgi kirliliği adını verebileceğimiz altyapısı olmayan yorumlara ve iddialara, dedikodu mahiyetinde konuşmalara kulak tıkamamız yerinde olacaktır. Alt yapısı olmayan, sağlam kanıtlara dayanmayan bilgilere itibar etmememiz gereken bir tutulma yaşayacağız. Zihnimizin dağınık olabileceği bu süreçte gerçeklerin peşine düşmemiz, boş sözlere hemen inanmamamız gündem konuları ile ilgili sorgulayıcı ve kanıt temelli zihin yapısına önem vermemiz gerekir.

Söz düellolarının ve tartışmaların gündemde olacağı bu tutulmada adalet ve hukuk konularında yoğun gündemler bizi bekliyor. Kamuoyunda tanınan kadın figürleri ile ilgili aile, hak, hukuk konularını temel alan sansasyonel davalar yaşamamız da olası.

YÜKSELEN KOÇ – YENİ GİRİŞİMLERİN AYAK SESLERİ

Yükselen koçlar için tutulmanın temel konusu yakın çevre, akrabalar ve kardeşlerle iletişimde yoğunluk yaşanması olacak. Bununla birlikte kısa seyahatlere çıkabilirler, kendilerini daha çok yakın çevreye ifade etme isteğiyle beraber ilgilerini çeken alanlarda çeşitli eğitim ve sunumlara katılabilirler. Ticaretle ilgilenen yükselen koçlar tutulma etkisiyle beraber yeni girişimlere başlayabilirler.

YÜKSELEN BOĞA – MADDİ YATIRIMLAR GÜNDEMDE

Yükselen boğalar bu tutulmada maddi ve manevi değerlerini sorgulayacak ve bu alanlarda hareketliliğe maruz kalacaklar. Bu dönemde maddi ve manevi arayışlarının etkisiyle yeni harcamalar yapabilirler ve kendilerini geliştirecek yeni faaliyetlerde bulunabilirler. Yeni bir menkul değer yatırımı için tutulma size şans veriyor.

YÜKSELEN İKİZLER- KENDİNE DÖNÜŞ BAŞLASIN

Yükselen ikizleri bu tutulma etkisiyle kişisel imajlarını değiştirirken sağlık alanında kontrollerini yaptırırken bulabiliriz. Tamamiyle kendi amaç ve hedeflerine yoğunlaşacak olan yükselen ikizler kendilerini bu tutulma etkisiyle her zamankinden daha canlı ve meraklı bir şekilde çevrelerine ifade edecekler.

YÜKSELEN YENGEÇ – GİZLER AÇIĞA ÇIKIYOR

Yükselen yengeçler bu tutulma etkisiyle deyim yerindeyse kendi çevrelerinde bir aydınlanma yaşayacaklar. Gizli düşmanlar açığa çıkabilir, son dönemlerde kendilerini zorlayan her türlü sıkıntı ve zorlukla yüzleşecekler. Bu süreçte alacakları kararlar büyük önem taşımakta. Çevrelerine karşı iyilik meleği olacakları bu süreçte kendilerini ihmal etmemeyi unutmamalılar.

YÜKSELEN ASLAN – EKİBİNİZ BÜYÜYOR

Yükselen aslanlar bu tutulmada sosyalleşmede zirve yaşarken yeni takım arkadaşlarıyla birlikte gelecek yeni övgülere açık olacaklar. Dikkat etmeleri gereken kendi iste ve arzularını ifade ederken sosyal çevrelerini de dikkate almaları ve empati ile sorunlara yaklaşmaları.

YÜKSELEN BAŞAK – KARİYERİNİZDE ZİRVE ZAMANI

Yükselen başaklar kendilerini işyerlerinde ve sosyal çevrelerinde gösterdikleri çalışma temposu ve hizmetleri ile çevrelerini büyüleyecekler. Sahne önünde olacakları bu tutulma sürecinde iş değiştirmek isteyen yükselen başaklar için yeni iş fırsatları kapının eşiğinde.

YÜKSELEN TERAZİ- PEMBE GÖZLÜKLERİ TAKMA ZAMANI

Yükselen teraziler bu tutulmada umut ve coşku dolular ve hayata adeta pembe gözlüklerle bakıyorlar. Yüksek idealler ve fikirler, yüksek öğrenim, inançlar ve yabancı ülke konuları gündemlerini epeyce meşgul edecek. Uzun zamandan beri çalıştıkları ve uluslararsı alanda yaygınlaştırabilecekleri iş ve faaliyetlerine odaklanmak için uygun bir zaman

YÜKSELEN AKREP – ORTAK GELİRLERDE ARTIŞ

Yükselen akrepler miras ya da ortaklaşa elde edilen gelirler konusunda bu tutulmada şanslı bir dönemdeler. Bu şansları yeni kredi alımları, vergiler ve sigorta konularında da devam ediyor. Yeni ortaklıklar kurabilirler ya da finans alanında başkalarının yeni yatırımlarını kontrol etme şansına sahip olacaklar.

YÜKSELEN YAY- YENİ ORTAKLIKLAR GÜNDEMDE

Bu tutulmanın ortaklıklar ve evlilik alanında en şanslı burcu olan yükselen yaylar yeni ortaklıklar kurabilir bazılarımız da mevcut ilişkilerinde evlilik kararı alabilir. Uzun zamandan beri bekleyen davalar sonuçlanabilir.

YÜKSELEN OĞLAK – ÇALIŞMA HAYATINDA YENİLİKLER SİZİNLE

Yükselen oğlaklar bu dönemde iş yerlerinde kendilerine verilen yeni sorumluluklarla ilgilenirken çalışma ortamlarına yeni arkadaşlar katılabilir. Belki de bazı yükselen oğlakların evlerine yeni bir evcil hayvan gelebilir.

YÜKSELEN KOVA- AŞK A RAMAK KALA

Bu tutulmayı aşk ve yaratıcılık alanında yaşayacak olan yükselen kovalar yeni bir aşka yelken açabilir, yaratıcılıklarını sergileyebilecekleri yeni fırsatlar gündemlerine aniden düşebilir. Çocukları olan yükselen kovalar çocukları üzerinden yeni sevinçlere şahit olabilir.

YÜKSELEN BALIK- GÖZÜMÜZ EVİMİZİN ÜZERİNDE

Yükselen balıklar bu tutulmada içsel alanda yeni farkındalıklar yaşarken gündemlerinde ev ve aile konuları olabilir, bazılarımız da yeni ir eve taşınabilir. İçsel gözlemimizin yoğun olacağı bu dönemde eş ve aile konuları anne ve babalarımızla ilgili yeni gelişmelere mesai harcayabiliriz.

Bir önceki yazımız olan Astrolog Şeyda Özbey Yazdı: Haziran Ayında Burçları Neler Bekliyor? başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ