Bilgi:
Renkli Kadınların Buluştuğu Platform... Siz de hikayenizi yazın yayınlayalım...

2021’de Burçlar… 2021’de Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

2021’de Burçlar… 2021’de Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Astrolog Şeyda Özbey, bugün oğlak ve yükselen oğlak burçlarının 2021’de nelerle karşılaşacaklarını ve olası etkileri yazdı…

Son iki buçuk yıldır sizi zorlayan, sınayan, kısıtlayan, çeşitli sorumluluklarla sizi köşeye sıkıştıran Satürn’ü geçtiğimiz yılın sonu itibariyle artık burcunuzdan uğurlayıp, 2021 yılında yepyeni beyaz bir sayfa açarak yaşamınıza başlıyorsunuz.
Venüs 8 Ocakta burcunuza geçip ay sonuna kadar burcunuzda kalacak. Venüs’ün burcunuzda kaldığı bu süreçte cazibeniz artar, kendinizi daha mutlu ve huzurlu hissedersiniz. Venüs’ün bu konumunu uzun vadeli finansal projeler için de değerlendirebilirsiniz. Venüs’ün burcunuzda seyahat ettiği bu ay boyunca para kontrolünü sağlamak daha kolay olur.

***  Danışmanlık ya da eğitim almak için iletişim bilgilerim: 

Tel: 0 532 598 9427 e-mail: [email protected]

13 Ocak’ta burcunuzda plutonik bir yeni ay meydana gelecek. Bu tarihte yaşamınızda nelerden vazgeçecekseniz veya neleri bitirmeniz gerekiyorsa bunlar açığa çıkar ve 16 Ocakta Ay Balık burcunda hilal faza geldiğinde de yeni başlangıçlar için harekete geçme zamanı gelir.
17 Şubatta Uranüs ile Satürn arasında kare bir açı meydana gelecek. Bu etkileşim aşkla ilgili düşüncelerinizi değiştirecek, daha özgür daha farklı bir bakış açısı kazandıracaktır. Sizdeki bu değişim sizi bile şaşırtacaktır. Bu yıl çocuklarınızla ilgili de beklemediğiniz durumlar gerçekleşebilir. Yeni bir çocuğunuz olabilir. Yatırım konularında da bu yılki değerlendirmeleriniz önceki yıllardan daha farklı olacaktır. Daha cesur ve sıra dışı yatırımlara girişebilirsiniz. Kişisel gelirlerinizde de bir değişim söz konusu. Bu yıl daha farklı alanlardan para kazanmaya başlayabilirsiniz veya ikinci bir gelir kapısının açılması için şartları zorlayabilirsiniz. Yıl boyunca parasal konular gündeminizde olacak ve kişisel gelirlerinizde de önceki yıllara oranla daha fazla bir artış olacaktır.
14 Mayıs itibariyle Jüpiter sizin 3. Evinizdeki balık burcunda seyahatine başlayacak. Bu dönemde alacağınız bir eğitim size yeni bir vizyon kazandıracak ve yaşamınızda yeni kapıların açılmasını sağlayacaktır. Ezoterizmle ilgili, Teoizmle ilgili veya gizli ilimlerle ilgili eğitim almak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizden bu dönemde çok büyük destekler alabilirsiniz.
26 Mayısta Yay burcunda bir Ay Tutulması gerçekleşecek. Yabancı ülkelerle bağlantılı ticari bir işiniz varsa eğer bu tutulmayla birlikte bazı olayların arka yüzünü görebilirsiniz. Gizli kalmış bazı düşmanlıkları fark edebilirsiniz, bu da ticari ilişkilerinizde değişime gitmenize ve yeni bir başlangıç yapmanıza neden olabilir. Bunun aslında değişim ve yenilenme için bir fırsat olduğunu fark edeceksiniz.

***  Danışmanlık ya da eğitim almak için iletişim bilgilerim: 

Tel: 0 532 598 9427 e-mail: [email protected]

2 – 27 Haziran arası Venüs Yengeç burcuna geçiyor. Bu tarihler arasında yeni bir ilişkiye veya yeni bir ortaklığa başlayabilirsiniz. Evlilik ilişkiniz için de çok güzel bir dönemdir bu. İlişkinizde birbirinize karşı güveninizin arttığı, birbirinize daha çok zaman ayırdığınız mutlu, huzurlu bir süreçtir.
10 Haziranda 19 derece İkizler burcunda bir Güneş Tutulması gerçekleşecek. İkizler burcunun yönetici gezegeni Merkür de bu tutulmaya eşlik edecek, ancak Merkür bu tarihlerde ters hareket ediyor olmasından dolayı işinizle ilgili yeni girişimlerde bulunmamanız, iş değişikliği yapmamanız ve iş yerinize yeni bir çalışan almamanız yararlı olur. Çünkü bu dönemde yapacağınız atılımlar, daha sonra canınızın sıkacak olaylara neden olabilir. Yanlış karar almanız, anlaşmalarla ilgili pürüzler yaşamanız olası. Ticari işlerinizde iletişimsel sorunlar yaşayabilirsiniz. Ticari koşullarla ilgili yapmak istediğiniz her türlü değişimi 25 Haziran sonrasına bırakmanızda yarar var. Bu tutulmayla beraber kariyerinizle ilgili alanlarda çok fazla bilgi alışverişinde bulunacaksınız ve işinizde daha donanımlı bir hale gelebileceksiniz.

BİTİRME ZAMANI OLABİLİR

24 Haziranda burcunuzda bir dolunay meydana gelecek. Bu dolunayı, hayatınızda bir şeyleri sonlandırmak, bitirmek için kullanabilirsiniz. Dolunaylar aynı zamanda hasat zamanlarıdır da. Yaptığınız çalışmaların sonuçlarını bu dolunayda alabilirsiniz.
19 Kasımda 27 derece Boğa burcunda bir Ay Tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmayla birlikte farklı alanlarda yatırım seçenekleri karşınıza çıkacak. Yeni yatırım araçlarını kullanarak geleceğe yönelik farklı tarzda yatırımlar yapabilirsiniz. Bu tutulmayı hobilerinizden para kazanmak için de kullanabilirsiniz.
4 Aralıkta Yay burcunda yılın son Güneş Tutulmasını yaşayacağız. Bu tutulma sizin 12. Evinize denk geliyor. Burası kontrol edemediğimiz bir alandır, burada gerçekleşen bir tutulma bazı gizli düşmanlıkların ortaya çıkmasına neden olabilir. Arkanızdan çevrilen bir takım gizli saklı işlerin farkına varabilirsiniz ve aldığınız bilgilerin sonucunda yaşamınızın yönünü değiştirecek yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu süreçte düşüncelerinizi ve gelecek projelerinizi kendinize saklamanızda yarar var. Şansınızın bol olacağı ve bu şansı en iyi şekilde değerlendireceğiniz bir yıl olması dileğiyle…

Yarın Kova Burcu

Bir önceki yazımız olan 2021’de Burçlar… 2021’de Yay Burcunu Neler Bekliyor? başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM