Bilgi:
Renkli Kadınların Buluştuğu Platform... Siz de hikayenizi yazın yayınlayalım...

2021’de Burçlar… 2021’de Balık Burcunu Neler Bekliyor?

2021’de Burçlar… 2021’de Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Astrolog Şeyda Özbey, bugün balık ve yükselen balık burçlarının 2021’de nelerle karşılaşacaklarını ve olası etkileri yazdı…

2021 yılında en büyük etkiyi Satürn ve Uranüs’ün yaptığı açılardan alıyorsunuz. Bu ikili, yaşamınıza damga vuracak değişimlerden geçirtecek sizi. Eski olan her ne varsa bırakıp yeni bir düzen kurmak isteyeceksiniz kendinize. Öncelikle bu yıl içsel bir dönüşüm yaşıyorsunuz. Sıra dışı düşünen, sıra dışı iletişim kuran, vizyonu geniş, uyumlu ama aynı zamanda disiplinli insanlarla bir arada olmak isteyeceksiniz. Satürn ve Uranüs’ün bu etkileşimiyle Siz, kariyerinizi yurt dışında sürdürmek isteyebilirsiniz ve bunun için harekete geçebilirsiniz. Kendinizi geliştirecek yeni eğitimler almak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Para ile olan ilişkinizi gözden geçirebilirsiniz. Dönüp kendinize bakıp, kendinizi sorgulayabilirsiniz. Yaşayacağınız içsel dönüşümle birlikte hayata bakış açınız da tamamıyla değişecek.
13 Mart’ta burcunuzda bir Yeni Ay gerçekleşecek. Bu yeni ay ile birlikte düşlediğiniz Siz’e nasıl ulaşabileceğinizi keşfedeceksiniz. Bundan sonra yaşamda atacağınız adımlarla ilgili kararlar alabilirsiniz. Kendinizi şifalandırmaya başladığınız günlerden geçiyor olacaksınız.
16 Martta da Merkür burcunuzu ziyaret edecek ve 4 Nisan’a kadar burcunuzda kalacak. Yeni bir eğitime başlamak için, yeni bir ticari atılım için, yurtdışı alternatiflerini gözden geçirmek için zihinsel olarak çok aktif düşünceler içinde olacağınız bir süreçtir bu.

***  Danışmanlık ya da eğitim almak için iletişim bilgilerim: 

Tel: 0 532 598 9427 e-mail: [email protected]

DESTEKLENECEĞİNİZ DÖNEM GELİYOR…

14 Mayıs’ta Jüpiter burcunuza geçiyor ve 28 Temmuza kadar burcunuzda kalıyor. Bu süreçte yaşamınızla ilgili düşlediğiniz her ne varsa onları gerçekleştirmeniz için karşınıza fırsatlar çıkmaya başlayacaktır. Finansal açıdan şanslı olacağınız günlerden geçiyor olacaksınız. Kariyer hayatınızda da desteklendiğiniz güzel bir dönemdir bu. Özellikle 26 Mayısta Yay burcunda gerçekleşecek olan Ay tutulmasıyla kariyer hayatınızda bazı köklü değişimler yapabilirsiniz. İşlerinizi büyütebilirsiniz, yeni eğitimler alabilir ve yabancı ülkelerle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.
10 Haziranda İkizler burcunun 19 derecesinde bir Güneş Tutulması gerçekleşecek. Bu süreçte ev almak veya satmak, araba almak-satmak, taşınmak gibi konular gündeminize gelebilir, yalnız bu tutulmaya Merkür de eşlik ediyor olacak ve o tarihlerde Merkür geri hareket ediyor olacak, bu nedenle bu tip alım – satım, yer değiştirme işleriniz için 25 Haziranı beklemeniz yararınıza olur. Ailevi meseleleri halletmek için de yine 25 Haziran ve sonrası daha uygundur.

ACELECİ TUTUMA DİKKAT…

22 Temmuzda Venüs sizin karşıt burcunuz olan Başak’a geçiyor. Başak burcu detaycı ve kaygılı bir burçtur. Dolayısıyla bu süreçte ilişkilerinize bakışınız biraz eleştirel, biraz güvensiz, biraz kaygılı olabilir. Bu dönemde parayla ilişkiniz de aynı bu şekildedir. Venüs’ün 22 Temmuz – 16 Ağustos arasındaki bu seyahati sırasında kendinizi daha çok çalışmaya odaklarsınız. Ortaya çıkardığınız çalışmalar en ince ayrıntılarına kadar düşünülmüş ve kusursuzlaştırılmıştır.
29 Temmuzda Mars da Başak burcuna geçecek ve 1,5 ay bu burçta seyahat edecek. Bu dönemde ilişkilerde ve ortaklıklarda çok hızlı gelişmeler yaşamanız olası. Kendinizi biraz agresif hissedebilir, işinizde ve ilişkilerinizde aceleci bir tutum sergileyebilirsiniz, sakin olun. Bu gerilim sağlık sorunu yaşamanıza neden olabilir.
21 Eylülde burcunuzda bir dolunay gerçekleşiyor. Dolunaylar sonlanmaları sembolize eder. Bu dolunayla birlikte sezgileriniz çok kuvvetlenecektir, sizden gizlenmiş olan bazı şeylerin farkına varabilirsiniz. Bu dolunayı, sizi ruhsal olarak zorlayan, rahatsız eden konulara ve kişilere içsel olarak veda etmek ve kendinizi şifalandırmak içinkullanabilirsiniz. Hatta belki kendi kendinize yaptığınız baskılardan kendinizi özgürleştirerek şifalandırabilirsiniz. Sizin için, manevi olarak çok güçleneceğiniz önemli bir dolunay olacaktır bu.

***  Danışmanlık ya da eğitim almak için iletişim bilgilerim: 

Tel: 0 532 598 9427 e-mail: [email protected]

19 Kasımda, Boğa – Akrep aksındaki ilk Ay Tutulmasını yaşayacağız. Merkür ve Mars bu tutulmaya eşlik ediyor olacaklar. İletişimin çok olacağı, finansal konuların gündemde olacağı, oldukça hareketli, enerjik, aktif bir süreç sizi bekliyor. Bu hareket özellikle basım – yayın, ticaret, reklamcılık, eğitim, kardeşlerle birlikte yapılacak işler gibi alanlarda olabilir.
4 Aralıkta ise 12 derece Yay burcunda yılın son Güneş tutulması gerçekleşiyor. Yabancı ülkelerde yeni bir kariyer fırsatı verebilir bu tutulma size. Kariyerinizde yepyeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Eğer bir işiniz yoksa yeni bir işe başlayabilirsiniz. Toplum önünde fikirlerinizi çok daha rahat ifade edebileceksiniz. Bu süreçte iş ile ilgili yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı yeni bir ticari girişimde bulunabilirsiniz.

Şansınızın bol olacağı ve bu şansı en iyi şekilde değerlendireceğiniz bir yıl olması dileğiyle…

Bir önceki yazımız olan 2021’de Burçlar… 2021’de Kova Burcunu Neler Bekliyor? başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM