Bilgi:
Renkli Kadınların Buluştuğu Platform... Siz de hikayenizi yazın yayınlayalım...

2021’de Burçlar… 2021’de Kova Burcunu Neler Bekliyor?

2021’de Burçlar… 2021’de Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Astrolog Şeyda Özbey, bugün kova ve yükselen kova burçlarının 2021’de nelerle karşılaşacaklarını ve olası etkileri yazdı…

Yaşamınızın dönüm noktası olabilecek bir yıla giriyorsunuz. Satürn ve Jüpiter yıl boyunca burcunuzda seyahat ediyor olacak. Jüpiter karşınıza bazı yaşamsal fırsatlar çıkarırken, Satürn bu fırsatlarla sizi sınayacak. Jüpiter bolluk – bereket getirirken, Satürn tutumlu olmanızı, kontrollü davranmanızı gerektirecek olaylar yaşamanıza neden olacak. Bu yıl dengede kalmayı öğreneceksiniz. 8 Ocakta Merkür’ün Kovaya geçişiyle marjinal fikirlerinizi daha kolay ifade edeceğiniz, iletişim ve zihinsel faaliyetlerinizin artacağı, belki yeni ticari girişimlere başlayacağınız veya yeni projelere imza atacağınız oldukça verimli bir dönem var önünüzde.

Sadece 27 Ocak ile 24 Şubat arası Merkür önce durak pozisyonunda olacak sonra da Retro yapacak, işte bu zaman diliminde iletişim kazaları, yanlış anlaşılmalar, gecikmeler gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu tarihlere dikkat edin. Venüs 1 Şubatta burcunuza geçiyor. Venüs aşkı, sevgiyi, uyumu ve parayı sembolize eder. Bu süreçte özgürce yaşayacağınız bir aşk yaşamınızı doldurabilir. Süren bir ilişkiniz varsa, bu ilişkide uyumunuz artar, birlikte hayattan tat almanın sıra dışı yollarını keşfedersiniz. Bu dönemde Merkür burcunuzda geri harekette olduğu için ilişkilerinizde iletişim dilinize dikkat edin ve bu keyifli dönemin tadını çıkarın.

***  Danışmanlık ya da eğitim almak için iletişim bilgilerim: 

Tel: 0 532 598 9427 e-mail: [email protected]

Venüs burcunuzda hareket ederken paranızı sıra dışı, orijinal şeyler için harcatabilir size. Yeni ve ilginç olan her şeyi almak isteyebilirsiniz.
Satürn ve Uranüs 17 Şubatta kare açıyla bağlanacaklar. Bu açının etkisiyle, aileyi ilgilendiren ve aniden ortaya çıkan gayrimenkul konularında siz, düzenleyici, planlayıcı, işleri yoluna koyucu ve sorumlulukları üstlenici bir rol oynayabilirsiniz. 17 Şubat ve sonrasında dikkat etmeniz gereken konu, 24 Şubat’a kadar Merkür geri harekette olacağı için iletişim sorunları doğurabilir. Yaptığınız planlamaları 24 Şubattan sonra işler hale getirmeniz sorun yaşamanızı engeller. Bu yıl Satürn ve Uranüs arasında 3 kez geçekleşecek olan bu açı aslında sizin hayatınıza yeni ve çok farklı bir düzen getirmeniz için fırsat yaratacaktır. Yaşamınızda büyük değişim ve dönüşüm gerçekleşecektir bu yıl.
14 Mayısta Jüpiter Balık burcuna geçiyor ve sizin kişisel gelirler evinizi tetikliyor. 28 Temmuz tarihine kadar Jüpiter Balık burcunda seyahat edecek ve kişisel gelirlerinizi arttırmak için veya bazı yeteneklerinizi ortaya koyarak ekstra gelirler elde etmek için size fırsatlar sunacaktır. Finansal açıdan rahatlayacağınız bir dönemdir bu.
26 Mayısta 5 derece Yay burcunda bir Ay Tutulması gerçekleşecek. Sosyal çevrenizi etkileyecek bir tutulmadır bu. Arkadaşlarınızla veya sosyal çevrenizden bazı kişilerle parasal ilişkiye girmeniz bu dönem size pek yaramaz. Geleceğe yönelik bir yatırım yaparken parasal kaynaklarınızı dikkatli kullanmanızda yarar var, bazı problemler yaşamanız olası.

ESKİ İLİŞKİLER GÜNDEME GELEBİLİR

10 Haziranda İkizler burcunda bir Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulmanın etkisiyle, eski aşkınızla tekrar iletişime geçmek söz konusu olabilir, yeniden denemek isteyebilirsiniz. 25 Hazirana kadar eski sevgilinizle güzel günler geçirebilirsiniz, bu tarihten sonra ilişkinizin devam mı edeceğine yoksa bitirip yeni aşklara fırsat tanımak mı isteyeceğinize karar verebilirsiniz.
27 Haziranda Venüs Aslan burcuna geçiyor. Bol bol flört edeceğiniz, gezip eğleneceğiniz güzel bir dönemdir bu.
24 Temmuzda burcunuzda bir dolunay gerçekleşecek. Hayatınızda sonlandırmak istediğiniz her ne varsa bu tarih bunun için çok uygundur. Fiziksel olarak incelmek ve fit görünmek için de çok uygundur. Bu yıl gruplar içinde kendi bireyselliğinizi keşfedeceksiniz. Her anlamda köklü değişimler yaşayacağınız bir yıldasınız.
22 Ağustosta da burcunuzun 29 derecesinde bir Dolunay meydana gelecek. Bu tarihte sonuçlanacak olan her konuda şans sizden yana olacaktır. Davalık bir işiniz varsa lehinize sonuçlanır, bir eğitimi bitiriyorsanız, eğitimin konusuyla ilgili bir fırsat çıkabilir karşınıza, yurtdışı bağlantılı ticari bir konuda sonlanma yaşıyorsanız, yeni bir ticari fırsatla karşılaşabilirsiniz, hatta bunlar daha önce değerlendiremediğiniz ve kaçırdığınız fırsatlar da olabilir. Çünkü bu dolunaya Retro Jüpiter de eşlik ediyor olacak.

***  Danışmanlık ya da eğitim almak için iletişim bilgilerim: 

Tel: 0 532 598 9427 e-mail: [email protected]

19 Kasımda Boğa burcunda bir ay tutulması yaşayacağız. Hem Merkür’den hem de Mars’dan etki alan bir tutulma bu. Bol iletişimli, bol mücadeleli bir tutulma. Bu tutulmanın etkisi altındaki günlerde para konuları tekrar gündeminizde olacaktır. Belki bir ev almanız veya satmanız gerekebilecektir. Beklemediğiniz, hazır olmadığınız gelişmeler yaşayabilirsiniz.
4 Aralıkta 12 derece Yay burcunda yılın son Güneş tutulmasını yaşayacağız. Sosyal çevrenizle iletişiminizin çok güçleneceği bir zaman dilimindesiniz. Ticari konularda, eğitim ile ilgili konularda veya yurtdışı bağlantılı işlerinizde arkadaşlarınızdan çok destek görebilirsiniz. Yeni sosyal çevrelere girebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak projelere imza atabilirsiniz. Güzel bir dönem. Şansınızın bol olacağı ve bu şansı en iyi şekilde değerlendireceğiniz bir yıl olması dileğiyle…

Yarın: Balık burcu

Bir önceki yazımız olan 2021’de Burçlar… 2021’de Oğlak Burcunu Neler Bekliyor? başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM