Bilgi:
Renkli Kadınların Buluştuğu Platform... Siz de hikayenizi yazın yayınlayalım...

Haziran Burç Yorumları: Haziran’da Her Burç Dikkatli Hareket Etmeli

Haziran Burç Yorumları: Haziran’da Her Burç Dikkatli Hareket Etmeli

Astrolog Şeyda Özbey, haziran ayında gökyüzünün çok hareketli olduğuna dikkat çekerek “Bir Ay ve bir de Güneş tutulması yaşayacağımız ayrıca pek çok gezegen retrosuna maruz kalacağımız bu zorlu Haziran’da her burç çok dikkatli olmalı diyor… Bu yorumları içinizi karartmak için değil önlem almak için değerlendirin…Göreceğiniz üzere her burç bu gezegen hareketlerinden payını alıyor… İşte Haziran Ayı burç yorumları…

Haziran Ayı Burç Yorumları

KOÇ: Yönetici gezegeniniz Mars 12 evinizde Neptün ile birlikte size diyor ki, hayalleriniz için harekete geçmeyin, zaman doğru değil. Çünkü Mars’ınız 3. evdeki ters hareket eden Venüs ile sert bir açı yapıyor. Bu size ticaret konularında, sözleşme ile ilgili işlerde, kardeş veya yakın çevrenizle olan iletişiminizde dikkatli olmanız gerektiği uyarısını yapıyor. Trafikte de bu ay çok dikkatli olmanız gerekiyor. Kısaca bu ay yeni başlangıçlar yapmak için iyi bir ay değil.  5 Haziran’daki ay tutulması sizin 9. Evinizde gerçekleşiyor. Hukuki problemler ve/veya yurtdışı işleriyle ilgili problemler veya eğitim ile ilgili problemler söz konusu olabilir. Oluşacak olan olaylar nedeniyle yaşam felsefenizde bir değişiklik yapmanız mümkün. 21 Haziran’daki güneş tutulması sizin 4. Evinizde Yengeç burcunda gerçekleşiyor. Aynı zamanda Merkür de 18 Haziran’da bu evde geri hareketine başlıyor. Bu iki gösterge size der ki; ailenizle ilgili bir takım olaylar gün yüzüne çıkabilir, yer veya ev değiştirmeniz gerekebilir, ev veya arsa gibi konularda alış ve satış işlemi yapmanız gerekebilir. Aman dikkat. Bu konularda bu dönemde karar almamaya çalışın. Yatırım konularında  veya ekonomiyle ilgili konularda sorunlar olabilir. Ayrıca Jüpiter ve Pluto 10. Evinizde ters hareketteyken kavuşum yapacaklar. Kariyer hayatınızdaki hedefleriniz, kararlarınız ve otorite konumundaki kişilerle ilgili bir dönüşüm ve kriz dönemi olduğunu gösteriyor. Bu dönüşüm ve gelişim fırsatını iyi değerlendirmek için, bu dönemi içe dönüp kariyer hayatınızı gözden geçirerek değerlendirmenizi öneririm. Haziran ay’ı her türlü girişim için iyi bir ay değil. Haziran Burç Yorumları haberi akabinde güncel içeriklerimize buradan göz atabilirsiniz.

BOĞA: Yönetici gezegeniniz Venüs para evinizde geri harekette. Para konularında dikkatli olmanızı gerektiren  bir pozisyon bu. Gereksiz harcamalardan kaçmanız, hatta gerekli olan harcamalarınızı da çok kontrollü yapmanızı öneririm. Bu pozisyonun olumlu tarafı geçmişte kaçırdığınız bazı maddi fırsatlar tekrar önünüze gelebilir. Sosyal çevrenizdeki ilişkilerinizle ilgili bazı hayal kırıklıkları yaşanabilir. Bu hayal kırıklıkları ekonomik konularla ilgili de olabilir. Merkür retrosu ve Güneş tutulması sizin 3. Evinizde gerçekleşecek. Kardeşlerle ilişkilerinizde veya yakın çevre ilişkilerinizde bir takım gelişmeler olması muhtemel. Bir araya gelip geçmişte kalmış veya geçmişle ilgili bazı konuları gündeme getirebilirsiniz. Aileyle ilgili bir takım yazılı belgeler, sözleşmeler, imzalar gündeme gelebilir. Dikkatli ve hassas davranmanızda yarar var. Trafik konusunda sizi de uyarmamız gerekiyor. Kısa yolculuklarda dikkatli davranmanızda yarar var. 5 Haziran’daki Ay tutulması sizin 8. Evinizde gerçekleşiyor. Kredi, borç, miras veya ortak paralarla ilgili bazı çözmeniz gereken sorunlar gündeme gelebilir. Ay sonunda Jüpiter ve Pluto sizin 9. Evinizde kavuşacak. Kendinizi yeniden yapılandıracağınız bir pozisyon bu. İçsel olarak bir şeyleri yıkıp yeni bir bakış açısıyla yeniden bir şeyleri inşa edeceksiniz. Her yenilik içinde bir miktar krizi de barındırır. Yeni bir bakış açısı, yeni bir vizyon kazanma potansiyeli verir bu kavuşum. Hukuki bir takım konular, ileri seviye eğitimler, ithalat-ihracat, ticaret gibi konularda yeniden bir yapılanma ihtimali oluşabilir. Yeni fırsatlar gündeme gelebilir. Ama bu fırsatları değerlendirmek için çaba sarfetmeniz gerekecek, gelişmeler çok da kolay gerçekleşmeyecek. Elinizi taşın altına koymanız gerekecek.

İKİZLER: Bu ay Venüs, burcunuz İkizlerde geri hareket ediyor olacak. İlişkilere ve insanlarla iletişim şeklinize dikkat etmeniz gereken bir dönem. Retro dönemleri içe dönüp düşünmek ve dış dünyayı gözlemlemek için en uygun dönemlerdir. 5 Haziran’daki Yay burcunda olan ay tutulması, sizin evlilik ve ortaklık evinizde gerçekleşecek. Bu alanda bir takım gelişmeler olabilir hayatınızda. 18 Haziranda Merkür geri hareketine sizin para evinizde başlayacak, aynı zamanda 21 Hazirandaki güneş tutulması da haritanızın bu alanında gerçekleşecek. Yatırımlar konusunda dikkatli olmanız gereken bir süreçtesiniz. Ayrıca bu dönemde masraflarınızı kısmanızı da öneririm. Bu görünümün olumlu yanı, uzun zamandır beklediğiniz bir para ki bu kariyer hayatınızdan gelecek olan gecikmiş bir para olabilir, bu dönemde elinize geçebilir veya ailenizden ekonomik destek alabilirsiniz. Jüpiter ve Pluton’un Oğlak burcundaki kavuşumu sizin 8. evinizde gerçekleşecek. Burası da parayla ilgili bir evdir. Ancak burada sizin idarenize geçen başkalarının parasından söz edebiliriz. Krizli ve dikkat gerektiren bir yerde bu kavuşum yaşanacak. Bu alanda bir dönüşüm yaşayabilirsiniz, ortaya çıkacak krizlerin dikkatli yönetilmesi gerekiyor. Bu para, eşinizin parası olabilir veya krediyle ilgili bir durum olabilir veya miras nedeniyle elinize geçecek bir para olabilir. Ortağınızdan gelecek bir para olabilir, fırsat oluşturan ama dikkatli olunması gereken bir görünüm var gökyüzünde. Burada bir dönüşüm, bir tamamlanma söz konusu. Haziran Burç Yorumları haberi akabinde güncel içeriklerimize buradan göz atabilirsiniz.

YENGEÇ: Venüs bu ay sizin 12. Evinizde geri hareket etmekte. Bu ev bilinçaltıyla ve gizlilikle ilgili karmik bir evdir. İlişkilerinizde dostlarınızı ve düşmanlarınızı tanıyacağınız bir aydasınız. Daha önce fark etmediğiniz çevrenizde bulunan gizli düşmanlarla karşılaşmanız hayal kırıklığı yaşamanıza neden olabilir. Ama bu hayal kırıklığının, yaşama farklı bir pencereden bakmanıza neden olacağı için sizin için pozitif bir etkisi de olacaktır. Venüs’ün İkizlerdeki bu geri hareketi ilişkilerinizi tekrar değerlendirmenize neden olup yanlış ilişkilerden kurtulma şansı verir size. Hukuki konularla ilgili işlerinizde hayal kırıklığı yaşamanız olası. Bu dönemde zihinsel yorgunluk yaşayabilirsiniz ama aynı zamanda şifalanma da söz konusu bu görünümde. Zihinsel olarak bazı şeyleri kafanızda netleştireceksiniz. Merkür geri hareketini 18 Haziranda sizin birinci evinizde bulunan yengeç burcunda yapacak. 21 Hazirandaki Güneş tutulması da burada olacak. Yeni bir bakış açısıyla yaşamınızda yeni başlangıçlar yapma isteği içinde olabilirsiniz. Eğer kendi doğum haritanızda Merkür Retro değilse bu isteğinizi Temmuz ortalarına kadar beklemeye almanızı öneririm. Bu sürede kendi içinize dönüp kendinizle ilgili, yaşayış şeklinizle ilgili, hayallerinizle ilgili düşünmeniz size iyi gelecektir. 5 Haziranda gerçekleşecek olan Yay burcundaki ay tutulması sizin 6. Evinizde gerçekleşecek. Burası sizin sağlığınızla ilgili bir alandır. Bu ay sağlığınıza ekstra özen göstermenizde yarar var. Evcil hayvanınız varsa bu ay onlar da sizden ilgi isteyebilirler. Onlara daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Ay sonunda Oğlak burcundaki Jüpiter ve Pluton sizin ortaklık ve evlilik evinizde ikinci kez kavuşum yapıyor olacak. Geri hareket eden gezegenlerin bu ikinci kavuşumu daha önce değerlendiremediğiniz bazı fırsatların tekrar önünüze gelme olasılığını doğurur. Uzun süreli ilişkilerinizle ilgili (evlilik, ortaklık) yanlış giden şeyleri değiştirip dönüştürme fırsatı sunar bu görünüm.

ASLAN: Venüs sosyal çevre ve arkadaşlar evinizde geri hareket ediyor. Bu ay arkadaş ilişkilerinize ve onlarla olan iletişiminize dikkat etmeniz gerekiyor. Venüs bu ay Mars ve Neptün’den de sert açı aldığı için arkadaşlardan gelen düşmanlıklar, hayal kırıklıkları nedeniyle kriz ve ilişkilerde bitiş yaşanabilir. Sosyal çevrenizde tartışmalardan kaçınmanız gereken bir ay. Arkadaşlarınızla para konusuyla ilgili bazı sürtüşmeler de yaşayabilirsiniz. Aynı durum kardeşlerle ilgili de söz konusu. Kardeşlerle ilgili de bir takım parasal krizler ve sürtüşmeler  yaşamanız olası. Kafa karışıklığının bol olduğu bir aydasınız. Yanlış anlaşılmalar, yanılgılar bu ay yaşanabilir. Ortaklı konularda hayal kırıklıkları, zor durumda kalma gibi bir takım gelişmeler de olabilir. Bu durum, aileden gelen miras konusuyla veya eşin geliriyle veya kredi – borç gibi konularla ilgili olabilir. Zarar görmemek veya zor durumda kalmamak için karar vermeden, harekete geçmeden ve sözel olarak bazı tavizlerde bulunmadan önce biraz zaman tanımalısınız kendinize ve karşınızdaki kişilere. Bekleyip olayları gözlemlemekte yarar var.  Merkür Yengeç burcunda 12. Evinizde Retro hareketine başlayacak. 21 Hazirandaki Güneş tutulması da bu evinizde gerçekleşiyor. İçe dönüp kendi korkularınızla ve bağımlılıklarınızla yüzleşip bu alanda şifa bulacağınız bir ay olabilir. Meditasyon çalışmaları yaparak veya bu konuda profesyonel destek alıp içsel çalışmalar yaparak bu ayı değerlendirmek sizin için şifalandırıcı olacaktır. Ay sonunda Jüpiter ve Pluto gezegenleri kavuşum yaparak 6. Evinizi tetikliyor. Günlük işlerinizle ilgili yeniden bir yapılanmaya gidebilirsiniz. Bazı değişimler yapabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili bu ay atacağınız adımlar çok önemlidir. İşinizle ilgili değiştirmek istediğiniz bazı şeyler varsa bu görünüm size onları değiştirme fırsatı sunuyor. Haziran Burç Yorumları haberi akabinde güncel içeriklerimize buradan göz atabilirsiniz.

BAŞAK: Venüs retrosu sizin 10. Evinizde hareket ediyor. Kariyerinizle ilgili yanlış bilgilendirmeler olabilir. Otorite konumunda olan kişilerle veya ortaklarınızla olan iletişiminizde zorluklar, çatışmalar çıkabilir. Tepkili olmamaya ve olanlara gözlemci olarak kalmaya özen göstermelisiniz. Sürtüşmelerden kaçının. Yanıltıcı durumlar içinde kalabilirsiniz. 18 Haziranda Merkür Retro hareketine 11. Evinizdeki yengeç burcunda başlayacak, aynı zamanda burada 21 Haziranda bir güneş tutulması da gerçekleşecek. Bu iki enerji sizin sosyal çevrenizle olan iletişiminizi etkileyecek. Arkadaşlardan gelecek olan bilgi aktarımına dikkat etmeniz gerekmekte. Yukarıdaki uyarıyı bir kez daha bu alan için de yapmamız gerekiyor. Lütfen sosyal çevrenizde gelişecek olan olaylara ve size yapılacak olan bilgilendirmelere karşı gözlemci olun ve hızlı tepki vermekten kaçının, yanıltıcı bir takım durumlar içinde kalabilirsiniz. Siz sadece kendi çalışmalarınıza odaklanın. 30 Haziranda Jüpiter ve Pluto sizin 5. Evinizdeki Oğlak burcunda kavuşuyor. Sevgilinizle ilişkinizde değişim, dönüşüm dönemi. İlişkinizle ilgili yeni bir yapılanma içine girmek zorunda kalabilirsiniz. İlişkiyi yeniden gözden geçirip daha sağlam temellere oturtmak için bir fırsat dönemi olabilir bu. Ya da tamamen bitirme kararı alabilirsiniz. Aynı şey yatırımlarınız için de geçerlidir. Daha önceden kaçırmış olduğunuz bir fırsatı farklı bir biçimde değerlendirme olanağı da bulabilirsiniz. Ama yine çok dikkatli adım atmanızı öneririz. Gökyüzünün genel görünümü çok fazla tersliğe olanak sağlıyor. Kendinizi güvenceye almadan, cesurca hareket etmemenizi, temkinli olmanızı öneririm.

 

***  Danışmanlık ya da eğitim almak için iletişim bilgilerim: 

Telefon: 532 598 9427 e-mail: fseyda@msn.com

 

TERAZİ: Burcunuzun yöneticisi Venüs 9. Evinizde Retro hareketine Haziran ayında devam ediyor. Bu alan hukuki işlerimiz, ileri seviye eğitimlerimiz, yurtdışı bağlantılı işlerimiz, hayata bakışımız ve yaşam vizyonumuzu anlatır. Hukuki alanda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Beklediğiniz bir para varsa gelmesi gecikebilir. Yurtdışı ile ilgili işlerinizde de bazı gecikmeler ve zorluklar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde içinize dönüp yaşamınızla ilgili, hayattan beklentilerinizle ilgili, ilişkilerinizdeki iletişiminizle ilgili bazı sorgulamalar da yapabilirsiniz. Ancak karar vermekte aceleci olmayın. Yanılmanız ve hata yapmanız olası. Kardeşlerle ilgili bir takım gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ortaklı konulara dikkat etmenizde yarar var. Parasal konularda da bir takım gecikmeler yaşayabilirsiniz. Kendi kişisel haritanızda Venüs’ünüz Retro değilse eğer Venüs Retro dönemlerinde evlilik ve ikili ilişkilerde yeni başlangıç yapmamanızı öneririm. Venüs düz hareketine geçtiğinde ilişkide sorunlar ve kopmalar yaşanması olası. Ayrıca Mars kareli Retro Venüste estetik ameliyatlarından kaçınmanızı öneririm, istediğiniz görünüme ulaşmanız çok zor olabilir. 21 Hazirandaki Güneş tutulması ve 18 Hazirandaki Merkür retrosu sizin kariyer evinizi tetikleyecek. Kariyer hayatınızda akışta kalmanızı ve oluşan olaylar karşısında çok yönlü değerlendirmeler yapmanızı öneririm. Merkür’ün bu ters hareketi hata yapmanıza neden olabilir. Olumlu açıdan değerlendirecek olursak eğer bu dönemde kariyerinizle ilgili beklediğiniz ama gecikmiş olan bazı haberleri alabilirsiniz. Jüpiter ve  Pluto kavuşumu Oğlak burcunda ve sizin 4. Evinizde gerçekleşecektir. Daha önceden planladığınız ama gerçekleştiremediğiniz bir taşınma tekrar gündeme gelebilir. Hayatınızı yeniden yapılandırabilirsiniz. Bunun için bir çaba içerisine girebilirsiniz. Bunun için bir fırsat doğabilir ancak gökyüzünde çok fazla geri hareket eden gezegenin olduğu bir dönemdeyiz, bu nedenle çok temkinli adım atmanızı öneririm.

AKREP: Venüs’ün Retro hareketi sizin 8. Evinizde gerçekleşiyor. Bu alan miraslar, krediler, borçlar ve ortak gelirler evidir. Venüs’ün Retro hareket ettiği Haziran ay’ı boyunca bu konularda yeni başlangıçlar yapmamanızı öneririm size. Bankalardan uzak durun, borç para almayın veya vermeyin, sonra geri alamayabilirsiniz. Mirasla ilgili bir işiniz varsa da gecikmeler yaşama olasılığınız vardır. Haziran Burç Yorumları haberi akabinde güncel içeriklerimize buradan göz atabilirsiniz.

Bu dönemde aşk ilişkilerinizde de hayal kırıklığı yaşama olasılığınız söz konusu. 21 Hazirandaki Güneş tutulması ve Merkür’ün Retro hareketi sizin 9. Evinizdeki Yengeç burcunda gerçekleşecek. Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa bazı iletişim zorlukları yaşayabilirsiniz. Bilgi akışında aksaklıklar olabilir. Hukuki konularınız varsa yanlış bilgilendirmeden doğan bir takım zararlara uğrayabilirsiniz. Veya uzun süre çözülememiş olan hukuki bir konuyla ilgili bu dönemde sonuç almanız da mümkün. Eşinizin kardeşleri veya yakın akrabalarıyla ilgili dedikodu içerikli bazı haberler alabilirsiniz.

Gökyüzünün bu görünümündeki olumlu gösterge, daha önceden yarım bıraktığınız bir eğitime bu dönemde tekrardan dönebilirsiniz. Ay sonundaki Jüpiter, Pluto kavuşumu sizin 3. Evinizde gerçekleşiyor. Bu görünüm kardeşleriniz ve yakın akraba ilişkilerinde yeniden bir yapılanma sürecinde olduğunuzu gösteriyor. Bu süreçte oluşacak olaylarda katı ve sert bir tutum takınmamanızı öneririm. Bu dönemde bir eğitim fırsatıyla da karşılaşabilirsiniz veya daha önce gitmek isteyip de gidemediğiniz yakın bir yere seyahat etme fırsatı doğabilir. Bunu iş için de değerlendirebilirsiniz yani yakın bir yerden daha önce değerlendiremediğiniz bir iş fırsatı doğabilir.

YAY: Venüs 7. Evinizde geri hareket ediyor. Burası sizin evlilik, ortaklık, açık düşmanlıklar ve sözleşmelerle ilgili evinizdir. Burada geri hareket eden Venüs bütün bu konularda dikkatli olmanızı öneriyor size. Evlilik ilişkinize bu dönemde dikkat edin. Eşinizle gereksiz gerilimlerden uzak durun, aynı şey eğer bir ortağınız varsa da geçerlidir. Ekonomik konularla ilgili tartışmaktan veya ilişkinizin gidişiyle ilgili gerilimli durumlardan uzak kalmalısınız bu dönem. Açık düşmanlıklarla karşılaşmanız olası. Bir sözleşme yapma durumunda kalırsanız, bu belgeyi çok dikkatli incelemenizi ondan sonra imzalamanızı öneririm. Ters hareket eden gezegenler terslik yaratır. Haziran Burç Yorumları haberi akabinde güncel içeriklerimize buradan göz atabilirsiniz.

18 Haziranda  Merkür’ün geri hareketi 8. Evdeki Yengeç burcunda gerçekleşiyor, ayrıca Güneş tutulması da bu evinizde olacak. Burası ortak yatırımlarınızın olduğu bir evdir. Ayrıca kredi, borç, alacak gibi konular da bu evinizle ilgilidir ve şimdi burada geri giden bir Merkür ve güneş tutulması var. Bu alanlarda, geri giden Merkür’ün etkisiyle yanlış kararlar alma durumu veya düşüncelerinizi ifade ederken yanlış anlaşılma durumu söz konusu olabilir. Alacak ve borçlarla ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Para kayıpları olabilir veya beklediğiniz bir paranın geleceğinin haberini de alabilirsiniz. Her alanda dikkatli adım atmanız gereken bir aydasınız.

Ay sonunda Jüpiter ve Pluto 2. Evinizde Oğlak burcunda kavuşuyorlar. Burası sizin kişisel gelirlerinizin olduğu yerdir. Burada yeniden bir yapılanmadan bahsedebiliriz. Gelir ve gider dengesini sağlamaya yönelik yeni kararlar alabilirsiniz. Veya size ekonomik getiri sağlayacak bir becerinizi devreye sokabilirsiniz. Parayı kullanım şeklinizle ilgili bir değişim yapabilirsiniz. Daha biriktirmeye yönelik veya harcamalarınızı kısmaya yönelik kararlar alabilirsiniz.

OĞLAK: Bu ay Venüs sizin 6. Evinizde geri hareket ediyor. 6. Ev sağlıkla ve günlük işlerimizle ilgili bir alandır. Bu da sizin bu ay sağlığa dikkat etmeniz gerektiğine bir vurgudur. Venüs’ün Mars ile yaptığı sert açı nedeniyle ve Mars’ın da Neptün ile etkileşimi nedeniyle bu ay sağlıkla ilgili yanlış veya yanılgılı bir teşhis söz konusu olabilir. Veya size verilecek olan ilaçlar bünyenize alerji yapabilir ya da dokunabilir. Dikkat. Uyanık olmanızda yarar var. Günlük iş yoğunluğu fazla olabilir, bu yoğunluğun sağlığınıza zarar vermemesine özen gösterin. Haziran Burç Yorumları haberi akabinde güncel içeriklerimize buradan göz atabilirsiniz.

21 Hazirandaki Güneş tutulması ve 18 Hazirandaki Merkür retrosu sizin 7. Evinizde gerçekleşecek. İkili ilişkilerinize, kardeşlerinizle olan ilişkilerinize ve eşinizle olan ilişkinize özen göstermeniz gereken bir aydasınız. Yanlış anlaşılmalar ve hayal kırıklıkları söz konusu olabilir. Duygularınızı doğru ifade etmeye özen gösterin. İmzalamanız gereken yazılı belgeler konusunda da sizi uyarmamız gerekiyor. Çok iyi inceleyip ondan sonra imzalamanızı veya bir avukata danışarak karar vermenizi öneririm. Ve bu ay kavuşum yapacak olan Jüpiter ve Pluto gezegenleri sizin 1. Ev alanınızda Oğlak burcunda bulunuyor. Bu görünüm kendinizle ve hayatınızla ilgili bazı değişim fırsatlarının karşınıza çıkacağını anlatıyor bize. Yalnız bu ay çok fazla geri giden gezegen olduğu için ve bir güneş, bir de ay tutulması bu ay da gerçekleşeceği için kendinizle ilgili başlangıçlar yapmadan önce bazı krizleri ve oluşacak terslikleri çok iyi yönetmeniz gerekiyor. Bu ay adımlarınızı dikkatli atmalısınız. Oluşacak değişim fırsatlarını da kendi içinizde olgunlaştırıp ondan sonra harekete geçmelisiniz.

KOVA: Haziran ayında, Venüs sizin 5. Evinizde ters hareket ediyor. Burası aşk alanımızdır. Eski aşklarınız yeniden gündeme gelebilir. Yeniden bir çekim hissedebilirsiniz. Ama bu etki Venüs’ün düz harekete geçmesiyle sonlanacaktır. Bu dönemde yeni bir aşk ilişkisine de başlamamanızı öneririm, kısa süreli olma ihtimali çok güçlüdür. Aynı zamanda yatırım yapmak istiyorsanız da bu dönem pek uygun değildir. Yanlış yapma, yanılma, hayal kırıklığı yaşama ihtimali çok güçlüdür. Bu dönemde para veya değerli bir eşyanızı kaybetme durumuyla karşılaşabilirsiniz.

Çocuklarınızla ilgili de sizi yoran bir takım olaylar gündeme gelebilir. Ama bütün bunlar bir süreçtir. Gökyüzü değiştiğinde olaylar da değişecektir. Merkür’ün geri hareketi ve Güneş tutulmasının etkilerini 6. Evinizden alıyorsunuz. Bu da günlük işlerinizde bazı aksamalar, gecikmeler yaşayabileceğinizi düşündürüyor. Bu ay sağlık konusuna da dikkat etmeniz gerekiyor. Mideyle ilgili bazı zorunlar yaşayabilirsiniz. Jüpiter ve Pluto sizin 12. Evinizde Oğlak burcunda kavuşuyor. İç dünyanızda kendinizle ilgili yeni keşiflere çıkacağınız bir ay bu. Belki bazı gizli düşmanlarınızı farkedeceksiniz ve bu etkiyle kendinizle ilgili bir değişim ve dönüşüm yaşayabilirsiniz.  İlk bakışta olumsuz gibi görünen ama size yarar sağlayacak olan bu etkiyle içsel olarak yeniden yapılanmaya gidebilirsiniz.

BALIK: Haziran ayında Venüs gezegeni sizin 4. Evinizde geri hareket edecek. Burası evinizle, ailenizle, ebeveynlerinizle ilgili bir alandır. Burada bir kafa karışıklığı, hayal kırıklığı, beklentilerin gerçekleşmemesi gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ailede bir takım tartışmalar söz konusu olabilir. Kendinizi hırpalanmış hissedebilirsiniz ama bu duygu durumu ayın ikinci yarısında değişecektir.

Ev, arsa, emlak alım ve satımıyla ilgili bir işiniz varsa bu dönemde burada sorunlar yaşayabilirsiniz. 18 Hazirandaki Merkür retrosu ve 21 Hazirandaki  Güneş tutulması 5 evinizde gerçekleşecek. Çocuklarla ilgili geçmişte yaşanan bazı konular tekrar gündeme gelebilir. Haziran Burç Yorumları haberi akabinde güncel içeriklerimize buradan göz atabilirsiniz.

Aşk hayatınızla ilgili kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Eskide kalmış aşkınızdan size iş ile ilgili bir teklif de gelebilir veya bir projeyle kapınızı çalabilir. Ama gezegenlerin Retro Retro hareketi sırasında yeni başlangıçlar yapmanız pek önerilmez. Jüpiter ve Pluto kavuşumunu 11. Evdeki Oğlak burcunda yaşayacaksınız. Sosyal çevrenizde yeniden bir yapılanmaya gidebilirsiniz. Gelecek hayallerinizle ilgili bazı değişiklikler ve gelecekle ilgili yeni bakış açıları geliştirebilirsiniz. Burası kariyerden elde ettiğimiz gelirler evidir, belki bu alanda yeni bir düzenleme yapabilirsiniz. Sosyal çevrenizden bazı kişilerle birlikte yeni bir projeye adım atmak isteyebilirsiniz. Fakat gökyüzünde çok fazla geri hareket eden gezegen olmasından dolayı ve bu ay 2 tutulma yaşayacak olmamızdan dolayı, bu yeni başlatmak istediğiniz şey her ne ise, onunla ilgili Haziran ayında harekete geçmeden önce ön çalışmalarını yapmanızı, bu arada oluşma ihtimali olan her türlü krizi görüp bertaraf edeceğiniz bir dönem olarak değerlendirmenizi öneririm.

***  Danışmanlık ya da eğitim almak için iletişim bilgilerim: 

Telefon: 532 598 9427 e-mail: fseyda@msn.com

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM